Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyám vett nekem jäger alsót,...

Anyám vett nekem jäger alsót, de nagyon vacak mert bele izzad a f*om. Mit csináljak, ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem szellőzik mint a sima alsó és bele rohadok.

2017. nov. 4. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Térjünk vissza erre a kérdésre december végén, január közepén.
2017. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Még nincs olyan hideg, hogy jégeralsót kelljen hordani.
2017. nov. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Amkor ne hordd.
2017. nov. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ne vedd fel. Gondolom anyád nem adja rád...rád van bízva h hordod e....
2017. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Úgy hogy én nem hordok öregapám stílust hanem nejlonharisnyát inkább ami kényelmesebb és nem punnyadsz bele.
2017. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Alsó ruhának kizárólag fecske alkalmas, se vadászalsó, se bokszoló nem.
2017. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Én csináltam egyszer egy olyan megoldást (mínusz húszra persze), hogy fogtam egy ollót, kivágtam (ugyebár középre sok már az anyag, valóban zavaró!, lépni nem tudsz tőle,) maradt két ilyen derékig érő zokniféle valami, és beépítettem bélésnek a farmerba. És utólag nem bántam meg, bevált a dolog. A lábam nem fagy szét, a lábam között meg nem huszonöt rétegben gyűrődik a textil egymásnak. Középen amúgy sem fázni, mert a két combod, micsodád összér, egymást melegíti. A szélső részeket kell kibélelni.
2017. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ugy, hogy nem 16-18 fokban kell felvenni. Este se nagyon megy meg 0 fok ala se. Majd ha -20ban kint dolgozol a hidegben egesz nap, akkor nem izzad bele a f@s°d.
2017. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!