Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert van ennyi igenytelen no?

Miert van ennyi igenytelen no?

Figyelt kérdés

Szoktam setalni a varosban, es eleg sok olyan not latok a ferje/ elettarsa mellett, aki szornyen nez ki a pasi mellett. Zsiros haj, vagy kocosan osszefogva, vagy csak log a semmibe. Sokan melltarto nelkul vannak, egy laza poloban, egy kopott farmerral meg egy torna cipovel.vagy ami ennel is rosszabb, a napokban lattam: rozsaszin taska 1000 szinu kovel diszitve, parcudmintas- csipkes cipo, sima csofarmer, rozsaszin -feher csikos melleny, sarga pulcsi ami tiszta boholy volt. De az ajfon ott viritott az o, es a pasija kezeben is.

Emelett a ferjek/ pasik normalisan oltoznek: lakk szeru cipo, ilyen hetkoznapi , egy farmerrel, inggel pulcsival, vagy izleses borkabattal.

Aztan latom nemelyik not legkozelebb, van aki egeszen osszetudja szedni magad, van amelyik mindig ilyen hanyag.

Biztos ti is lattatok mar a jelenseget.

Nem celom ezzel bantani senkit, nem szolok bele senki eletebe, szimplan erdekel, miert lep ki valaki emberek koze az utacara ilyen igenytelenul?



2017. nov. 11. 11:43
1 2
 1/17 anonim válasza:
44%
Szerintem szimplan nem erdekli mint gondolnak az emberek rola, ott van ugyis mellette a pasija, az ki van nyalva, o meg elengedheti magat.A pasik meg biztos nem mernek szolni(mert hiszti lenne a vege), hogy ne jelenj mar meg ilyen allapotban velem.
2017. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Mert tényleg nem érdekli őket.

Szerintem is botrányos ilyeneket látni, de én azt nem értem, hogy az igényes párjuk miért hagyja ezt?

2017. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szerintem azert nem mernek szolni, amit az elso irt. Nem akarnak hisztit. Biztos jonne a ,, keress akkor mast,, szoveg, ha o nem jo a ferjnek. :(

Sajnalom ezeket a ferfiakat, biztos nem abba a nobe szerettek bele, aki mellettuk setal.

2017. nov. 11. 12:11
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Pff :D

Nekem még nincs férjem, és (sajnos) nagyon fontosnak tartom a megjelenésemet, az illatomat stb, viszont szánalmasnak találom az itteni válaszokat, magát a kérdést is.

Gondolom még nem voltatok szerelmesek. Ha egy férfi beleszeret egy nőbe, akkor tökéletesen hidegen hagyja, hogy a lánynak éppen nem volt ereje/ideje annyi időt (vagy egyáltalán valamennyi időt) fordítani magára, és melltartó nélkül, egy szakadt bő pólóban, zsíros hajjal is tökéletesen ugyanolyan szexinek találja.

Azt hiszem, le kell titeket törmelék, és közölni veletek, hogy bizony a lányoknak is zsírosodik a hajuk, nekik is nő szőrük, ők is ki tudnak izzadni, és ez nem igénytelenség, hanem természetes biológiai folyamatok 😲

Az már más, ha ezzel semmit nem kezdenek, de nekik sincs mindig türelmük a tökéletes megjelenéshez.

2017. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Férfiként nekem is zsírosodik a hajam. Meg szoktam mosni, ha zsíros, és emberek közé megyek. Ez tényleg igénytelenség kérdése.
2017. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3-as. A te valaszod is erdekes. Epp szerelmes vagyok, es no, de ez mit sem szamit.

Most zsiros a hajam, fujtam ra szaraz sampont, es osszekotottem copfba, igy nem laszik. Budos sose vagyok, ugyanis furdok, hasznalok izzadasgatlot es parfumot. Meg labspray-t is. Ha meg is olyan csinalok , amiben leizzadok, es mennem kell utana akarcsak boltba, lefurdok. Borotvalkozni pedig mibe telik? Foleg olyan helyeken, ahol latjak masok, mert abbol nem sok van.

Az oltozkodes megint egy olyan teszta, hogy nem veszem fel egyszerre a pottyost csikossal, kockassal meg zebra mintaval.

A melltarto nelkulozese nem lenne baj, ha nem koldokig ero, logo, nagy bimboju mellek villognanak ram a feher polo alol.

Szerintem ez igenytelenseg es osszevissza szegyellnem magam, ha igy kene mutatkoznom a parommal, akin meg latszik, hogy tukorbe tudott nezni indulas elott.

2017. nov. 11. 12:39
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Korzózni nem megyek szakadtan, és nincs ízléstelen ruhadarabom, sem kiegészítőm, normálisan tisztálkodom. viszont simán elmegyek boltba akár az otthoni melegítőmben, copfba kötött vagy összecsatolt hajjal, sminkelni meg amúgy sem szoktam, mert fölösleges. Nem fogok se a liter tejem vagy a csirkemellfilém, se a pénztáros kislány tiszteletére kiöltözni, amikor épp csak elugrom, aztán hazatérve folytatom a ténykedéseimet.:-) Az emberek véleménye pedig nem érdekel, se ebben, se másban, nem is értem, miért kéne bárki elvárásaihoz igazodnom.
2017. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Igénytelen? Ha valakinek más tetszik, mint neked, az igénytelen?

Hogy tud egy haj lógni a semmibe? Ha kiveszed belőle a hajgumit, a tiéd talán az égnek mered? :D

Mi a bajod azzal, ha valaki melltartó nélkül van? Az miért igénytelenség? Sok nőnek vannak elég jó cicijei ahhoz, hogy ne kelljen állandóan melltartóba dugdosnia. Jó nekik.

Meg mi a baj a laza pólóval és a tornacipővel? Vagy ha nő vagyok, akkor a sarki kisboltba is Zara felsőben meg Jimmy Choo magassarkúban menjek le? Természetesen előtte elfutok fodrászhoz, körmöshöz meg a kozmiba, nehogy valaki igénytelennek tartson.

Nekem is van rózsaszín táskám ezer színű kővel, és a legkevésbé sem vagyok igénytelen, sőt, én még 5 féle spray és parfüm nélkül sem vagyok büdös.

Milyen érdekes, hogy neked minden pasi tetszik, és minden csaj, aki mellettük megy, az nem illik hozzájuk. Szerinted. Keress inkább te is valakit és akkor nem leszel ilyen nyomorultul féltékeny és irigy.

A férfiakon pedig a lakk(szerű)cipő + farmer baromi undorító, ez max. azoknak jön be, akik endruvajnákra vadásznak a megélhetésért.

Lehet, hogy nem mindenki ér rá megmosni a haját minden nap, lehet, hogy ezek közül a nők közül sokan dolgoznak egész nap, és nem fognak kiöltözni, mikor melóból hazafelé sétálnak a párjukkal. De ettől még nem lesznek igénytelenek és nem kéne így fikáznod őket, meg azon háborogni, hogy kimennek az utcára. Mintha nem lenne joguk bárhogy kimenni.

Talán nem véletlen, hogy ezeknek az "igénytelen" nőknek mind van pasijuk/férjük, te meg egyedül vagy... lehet, hogy inkább a saját lelkedet kéne kicsit rendbetenni, mielőtt mások külsejét kritizálod.

2017. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Mellesleg elég szomorú, keserves életed lehet, ha állandóan a városban mászkálsz egyedül, és az egyetlen elfoglaltságod, hogy a párban sétálókat bámulod és fikázod a barátnőket. Sajnállak, de őszintén.
2017. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Jo latom nem mindneki erti. Nem a 20 eves csajokra gondolok , akik jol nezneki pamut cuccban is. Pl : [link]


Hanem ; [link]


Itt a bal oldal( a jobb oldalt nem kell figyelembe venni)

Semmi stilus, semmi noiesseg.

2017. nov. 11. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!