Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipőt zokni nélkül, mezítlábra...

Cipőt zokni nélkül, mezítlábra felvenni akkor sem szabad, ha nekem egyáltalán nem izzad a lábam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért, de gyűlölök zokniban lenni :)

Vászoncipőt meg futócipőket szeretek mezítláb felvenni. Vagy inkább ne csináljam?



2017. nov. 15. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miért ne? azt csinálsz amit akarsz és ami neked jó.
2017. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne szabadna? Sokan hordják úgy.
2017. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megbüntetni a NAV, vagy hogy érted h nem szabad?
2017. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
ha nem izzadós az csak jó. Nem lesz kellemetlen talpcsókolgatáskor :)
2017. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te cipőd te lábad, miért ne lenne szabad?
2017. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem vagy fázos, akkor felveheted, de akkor hamar beizzad a lábad....
2017. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szabad. A cipőknek általában jobb, ha zoknival hordod, lassabban kopik ki a belseje, de a kényelmed ennél fontosabb szempont. Ha ellenben kényelmetlenül érzed magad, mert dörzsöl, vagy egyéb miatt, bármikor visszatérhetsz a zoknihoz. Egyszerűen próbáld ki!
2017. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én se hordok zoknit és nem szokott bajom lenni belőle. Nyugodtan próbáld ki. Úgyis te érzed neked mi a jó, sztem nem másnak kellene megmondania. ;)
2017. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A sima pamut zoknit én is utálom, nem is nagyon hordok, max csak sportoláshoz. Viszont a harisnyát, harisnyazoknit szeretem, így én azokat hordom. Vannak nagyon vékony (7-8 denes) harisnyák, szinte nem is érezni a lábon, olyan mintha mezítláb lennék viszont fel-, és levételkor nem gyűrődik össze a betét a cipőben.
2018. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kamasz fiúként suliban tesi órán nekem hagyományos sport cipőm volt zokni is volt rajtam de torna óra után zokni elégé szagos lett így akkor az utcai cipőm is, váltó zoknit meg nem akartam akkor az meg a torna ruháim közt szagosodik, így öltözéskor le vetem a zoknim és mezítláb vetem fel a sport cipőt, természetesen be izzadt a lábam, de egyszerűbb volt meg mosni az öltözőben cipőt be csomagoltam zacskóba mindig utána, de ez tálaltam jobb megoldásnak, valóban mezítláb izzadt nagyon néha olyan volt mindha vízbe lépegetnék, konkrétan tan év végére a cipő belseje kb olyan volt mindha el rohadt volna foszlót már, sajnos nagyon izzadós voltam, felnőttként is tavasztól őszig soha nem veszek zoknit fel szintén mezítláb vagyok a sport cipőbe most valahogy kevésbé izzad bele a lábam ha be is izzad jobb egyszerűbb otthon haza érek lábat mosni mind hogy egy nap akár több zoknit is szennyesbe büzölögtetni, a cipőt meg napra ki teszem egy óra mulva semmi szaga, tehát ki mit hogy lát jónak nyáron feleslegesnek tartom a zoknit épp elég a cipő mezítláb.
2021. nov. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!