Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pufi kabátok mennyire...

A pufi kabátok mennyire előnytelenek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen alakod van. Egy alacsony duci lányon nyilván előnytelen.
2017. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magas vagyok, de van mit fogni...
2017. nov. 16. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én magas vagyok, nincs mit fogni szinte vézna vagyok komolyan. Egy számmal nagyobbat vettem annak idején mint kellett volna, utolsó akciós darab volt... :D

Rettentő előnytelen, egyszerűen gáz vagyok benne...

Ha méretem lenne fokkal jobb, de én már bánom hogy megvettem. Mindenesetre letojtam ki mit gondol és hordtam elég sokáig.

2017. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 160 cm vagyok és 53 kg. Nem vagyok olyan nagyon vékony, van rajtam mit fogni. Fenékig érő pufikabátom van. Jó, 2x akkorának tűnök benne, de legalább nem fagyok meg. Belül nagyon jó puha, bélelt. :D és inkább nézzek ki 2x akkorának, mint hogy reggel a -2 fokba, szeles időbe vékony kis kabátkába mászkáljak csak azért, mert az úgy csini...:D
2017. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván erősít de legalább vastag és meleg.

Ebben nem fagysz meg a legnagyobb hidegben sem. Vegulis télen ez számít első sorban.

2017. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Lányok arról beszélgetnek, hogy télen nem kell megfagyni ez a lényeg. És közben meg 3-ból 2 bokavillantós zokniban mászkál most is. lol
2017. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!