Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, valaki szokott használ...

Csajok, valaki szokott használni nylon zoknit vagy harisnyát?

Figyelt kérdés
Van olyan csaj, aki rendes zokni helyett inkább nylon zoknit vagy harisnyát használ? Kényelmesebb anyagú vagy melegebb?

2017. nov. 17. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Bankrablásra ?
2017. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kekhalal666 válasza:
71%
Tornacipőhöz és félcipőkhöz van mikor zoknit se vedzekfel de ha igen meg nylont(vékonyat). Az acélbetétesemhez meg zoknit szoktam felvenni. Igazából ez szerintem időjárástól meg cipőtöl is függ:D.
2017. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A nylon zokni hogy lenne már melegebb?? Kb. semmit nem ér a hideg ellen... arról nem is beszélve, hogy sokkal könnyebben bebüdösödik.

Harisnyanadrágot szoktam hordani szoknyához/egyes rövidgatyákhoz, de harisnyazoknit soha. Alig takaró cipőkhöz is inkább keveset fedő, de pamut anyagú zoknit.

2017. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagymamám szokott pl.
2017. nov. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3!

A harisnyanadrág nem büdösödik be? Csak a nejlonzokni?

Érdekes..🤔

2017. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magassarkúhoz, nyitott cipőhöz, balerinához csak azt hordok. Vicces is lenne mással! Télen csizma alá pamut zoknit hordok, kényelmesebb és melegebb.
2017. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ösnek: De, az is, csak szoknya alá muszáj harisnyát venni, ha már nincs kánikula. :)
2017. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy muszáj,de akkor miért műanyagot veszel?

Abba jobban izzad a láb ott van a pamut az jobb.

2017. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 nekem mindegyikben szokott valamiért szóval alá veszek egy vékonyabb pamutzoknit.
2017. nov. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelen! Én csak télen húzok vastag zoknit, amúgy csakis nylonharisnyát, nylonfixet. Imádom a lycra fényes harisnyát.
2021. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!