Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kislánynak melyiket?

Kislánynak melyiket?

Figyelt kérdés

Van egy 12 éves kislányom.Koszorús lány lesz.Egységes ruhájuk lesz krémszínben valamilyen világosabb cipővel.Gondoltam veszek egy kisebb sarkú magassarkú cipőt hozzá neki.Ő is kérte had mehessen abban.Az én cipőimben itthon elég szépen tud menni,Csak azoknak eléggé magas 8-10 cm sarka van. Eddig még nem engedtem neki rendezvényekre ünnepekre sem Nem a legolcsóbb cipőket néztem. nem baj ha kinövi egy a lábméretünk utána én tudom majd hordani.Ezeket néztem eddig.Szerintetek melyik lenne a legjobb?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2017. nov. 19. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1, 2, 4 de főleg a 4.

a többi már vagy magasabb vagy hátul nyitott. Egyiket se ajánlom.

Nekem 10 éves a legnagyobb lányom. Az én cipőimben szépen megy. De koszoruslanykent hosszabb ideig kell viselnie a cipőt, sokat mennie/állnia benne, így a kényelem is egy fontos szempont.

2017. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1,2 vagy 5. Mondjuk az 5-ösnek magasabb a sarka, azt lehet nem bírná egész este. A többi nekem nem kislánynak való, olyan “öreges” hatásúak.
2017. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2;5;6

A harmadik szerintem öregees, negyedikpedig nem passzolna a ruhához. Az első optikailag hosszabbítja a lábat, szóval lábmérettől is függ,de nekem nem igazán tetszik.

2017. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az első vagy az utolsó előtti.
2017. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti.

De szerintem kérdezd meg őt melyik tetszik neki :)

2017. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 BulmaSwan ***** válasza:
2, esküvőn sokat kell állnia, táncolnia jobb a kisebb szerintem.
2017. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyedül az 5-ös tetszik, de a sarka miatt nem biztos hogy kényelmes lenne egész estére. Szerintem a többi idősebb nőknek való. Inkább vastagabb sarkút keresnék a helyedben, azok kényelmesebbek, mégha magasabbak is. Például:

[link]

[link]

[link]

2017. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Alapból az 1. vagy a 4. közül választanám azt, amelyik jobban illik a ruhához. Számomra a 3. és a 6. jóval idősebb korosztály stílusa, inkább 40 fölött... Az 5. túl magas, csak annak lenne kényelmes egész estére, aki minden nap magassarkúban jár és nagyon megszokta a lába. A 2. nem rossz, de a vastagabb sarka miatt mégsem olyan kecses, mint az első. Akkor venném mégis a 2-t, ha szabadtéri program lesz, és sokat kell kavicson/fűben/sárban járkálni, ahova a vékony sarok besüllyedne.
2017. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát igen az 5-ös a legszebb a gyereknek is ez tetszik.Én is kisseb sarkú cipőkre gondoltam inkább.Nem tudom bele e merek vágni neki egy 8 cm magas sarkú cipő megvételébe. kéthét múlva lesz az esküvő.Esetleg ha most megveszem neki és gyakorol benne?
2017. nov. 20. 21:09
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as válaszoló vagyok. Ha neki a magasabb tetszik, szerintem vegyétek azt, hadd örüljön neki. Ha szorgalmasan gyakorol, 2 hét alatt megszokja. De akkor tényleg sokat kell benne járni. Ne csak otthon vegye fel, hanem hosszabb kinti sétákra is. Próbâlja ki különböző terepeken, lépcsőn, ilyesmi. Akkor az esküvőn már nem érheti meglepetés.
2017. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!