Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire hasznaljatok ki az...

Mennyire hasznaljatok ki az oltozkodesben a, , nincs szabaly, , szabalyt?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben egyre tobb felekepp oltozkodhetnek az emberek, legyen az fiu vagy lany.

Siman fellehet venni a kockast pottyossel, bo ruhat bo ruhaval, a zoknit magassarkuval, lehet rajtad 5 fele szin is , nem kell passzolnia a taskanak a cipohoz.

Lehet alatt azt ertem, hogy mar nem rohognek ki emiatt az utcan, mert a divatvilag egyre inkabb ezeket hozza hangsulyba, igy kezd ez a folog egyre elfogadottabba valni.

Te mennyit hasznalsz ki ezekbol es miket? Jol erzed magad?

En talan az extremebb szinek teren lettem nyitottabb, es abban, hogy nem figyelek a cipo es taska harmonizalasara.



2017. nov. 20. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben imádom.

A minap ment egy ismétlés a TV-ben, valami 2000es évek elei átalakító showról, és szegény nőnek dobálták ki a cuccait, lecseszték, hogy néha felvesz csak fekete outfitet, haspólót hord magasderekúval, sportcipőt szoknyával. Igazából felsoroltak csomó mindent, amit én hordok így 2017-ben 20 évesen.

Nagyon szeretem egyébként keverni a maszkulin és nőies darabokat, pl. szoktam hordani egy munkásfarmert, amit nagymamám hordott még, mikor gyárban dolgozott 30 éve, hozzá szexi bársony felsővel, vagy akár piros bőr miniszoknyát hatalmas kapucnis pulcsival, nagy fülbevalókkal. A ruhákról a stigma is lekopik, pl. senki nem néz már ferdén az emberre, ha neccharisnyát hord vagy haspólót (erről ugyan megoszlanak a vélemények, de pl. ahol tanulok nincs dresszkód, de hallok egyetemeket is, ahol egy kivillanó derekat sem tolerálnak).

2017. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel semmiféle szabály. Azt hordom ami tetszik és ami úgy gondolom hogy jól áll.
2017. nov. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!