Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a hatalmas...

Mi a véleményetek a hatalmas logós ruhákról? Mennyire szeretitek?

Figyelt kérdés
A fura az,hogy szerintem ha pl:egy boss vagy egy armani polora nem lenne köldöktöl mellig érő logó nyomva a kutya nem venné csak a minőségért.Ti hogy vagytok vezzel?Szerintetek ha egy nagy nevű ruhán nem enne feltűntetve a márka jele és a felirat mennyien vennék?

2017. nov. 21. 01:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem vennék fel ilyesmit. Max egy kis jel legyen a ruhán. A nagy feliratok, márkajelzések gyerekesek. Egy ruhát nem a márka miatt hordunk. Kivéve, ha sportfelszerelés és olyan funkcióval bír, amit más ruha nem tud, pl. légáteresztés. Ilyenkor megengedett egy-egy márkajelzés.

27F

2017. nov. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordanèk ilyet. A több kevesebb.....
2017. nov. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tevedsz kerdezo. A nagy markajelzes taszito, kivagyi, azok szeretik, akik alig engedhetik meg maguknak, es lassa mindenki rajtuk a remlamot. Egy markas ruhan minel kisebb a markajelzes, annal dragabb.


[link]

2017. nov. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A komoly luxusmarkak nem is nagyon nyomtatnak hatalmas logót (már ha eredeti) inkább csak egy jelet amit meg lehet ismerni de nem hivalkodó.

Szerintem maximum taskan elfogadható.

2017. nov. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem bírom a hatalmas logókat, transzparens pólókat vagy egyéb ruhákat.
2017. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hatalmas betukkel latod valamin, hogy ARMANI vagy VERSACE, stb, akkor az egy par ezer forintos hamis szr. A valoban markas, minosegi, luxuskategorias cuccokon nem virit se logo, se markanev. Hagy ne mondjam melyik nepcsoportra jellemzoek ezek a hatalmas feliratokkal ellatott ruhadarabok. :)
2017. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%

Szerintem röhejes. Sosem vennék fel olyan ruhát, amin 20 centis betűkkel ki van írva a márka, nem vagyok én reklámoszlop :D

Múltkor ebayen láttam olyan converse, adidas, stb. felvarrókat, amiket rá lehet tenni a sima kínai ruhákra, hogy menő legyen.

2017. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem a logós, feliratos dolgokat. akinek van pénze, az nem ezzel akarja az emberek orra alá dörgölni, általában az hord ilyeneket, aki meg akarja mutatni, hogy neki telik Guccira. véleményem szerint a ruha minőségét lehet látni a szabásból, az anyaghasználatból, a varrásból, ezekből látszik, ha valami márkás, drága holmi. bár azt is el tudom képzelni, hogy valakinek ezek tetszenek, ilyen a stílusa, szereti, ha megnézik az utcán, ilyenkor semmi bajom azzal, hogy hordja, de nekem nem igazán ízléses. néhány kivétel azért akad, nekem pl. tetszenek a Converse pólói( [link] ), de amúgy nem hordok túlzottan mintás, feltünő, logós, feliratos dolgokat.

24/l

2017. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi gyerekes,én kaptam már ajándékba boss inget(én nem adnék ki soha ennyi pénzt egy ruhára) és a belső cimkén kívűl sehol nincs rajta logó,utánanézve meg vagy 3x olyan drága mint egy hatalmas logóval ellátott póló,és igaz,aki igazán megteheti nem henceg vele,akinek meg páwáskodhatnéka van,úgyis ezt fogja hordani,magát minősíti.
2017. dec. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fellengzősek! Szeret az illető feltűnősködni, hogy ilyen meg olyan gazdag; közbe lehet hogy csóró, és utánzatokkal menőzik.


Amúgy először én a logós helyet LÓGÓST olvastam. Pff....

2018. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!