Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor veszitek fel eloszor a...

Mikor veszitek fel eloszor a legvastagabb teli cuccaitokat?

Figyelt kérdés

Irhatnak fiuk is, lanyok is.

Leginkabb a nagy kabatra es csizmara gondolok, amik tenyleg azok a darabok,amiket a minusz fokokra es a hofuvasra tartogattok.


En mindig kivarom a legutolso pillanatot is, amit oszi dzsekiben tudok tolteni. Ez ala veszek extra vastag kardiganokat, igy nem fazok annyira.

Jo tudni, hogy van meg egy utolso huzasom, amivel meg melegebbet tudok varazsolni a testemnek. :D



#csizma #kabát #vastag ruha
2017. nov. 21. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2 darabbol allo kabatot hordok, a kulso vekony, szel es vizallo reszet hasznalom altalaban amig nincs 0 fok vagy az alatt. Ekkor bekerul a meleg belso resze. Csizmat nem hordok, helyette inkabb vizallo bakancs, de ezt nem homerseklet fuggvenyeben viselem.
2017. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csizmát már hordok, viszont még én is az extra vékony őszi kabátombN járok, alatta szuper meleg kötött kardigánnal. Szóval a téli kabát, majd akkor kerül elő, ha tényleg téli idő lesz. :)

22/N

2017. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nálam olyan -5, -7 körül jön el ez a szint, addig elvagyok ha nincs túl heves szél.
2017. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már a vastag téli pufi kabátomat hordom.

Másban fázom. És őszi kabát alá kényelmetlen lenne nagyon beöltözni. Meg felesleges is annyira vastag réteg, ha egy kabáttal megoldom a dolgot.

Ha hidegebb lesz, akkor jobban aláöltözöm a pufi kabát alá. De addig elég egy normál pulcsi, esetleg az alá még egy felső.

Csizmából még nem a legmelegebbet hordom.

2017. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon fázós vagyok, én is télikabátban járok már. Csizmát majd csak a minuszokban
2017. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én általában reggel, indulás előtt. Aztán még napjában többször is, amikor kimegyek.
2017. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
-10 körül. A bélelt bakancsot már -5-7 foknál felveszem mert a lábam hamarabb fázik, de a gyapjú kabát olyankor még túl meleg. Közepes vastagságú parkát hordok először, alatta sima póló-pulcsival.
2017. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 BulmaSwan ***** válasza:
Én most szövetkabátban járok alatta meleg pulcsival és egy magas szárú béleletlen bakancsban. Nekem már a vékony ballonkabát már kevés lenne. Ha jön a 0 esetleg mínusz fok, arra van egy szőrmebéléses kapucnis kabátom, és szintén szőrmebéléses bakancsom.
2017. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most már a legmelegebb kabátom hordnom. Ha hidegebb lesz, több réteget veszek fel alá. Nemsokára előveszem a legmelegebb nadrágjaimat, a vékonyabbak alá harisnyát veszek, vastagabb kesztyűt fogok hordani. A sapkám és a sálam is a legmelegebb már.

Enyhén bélelt csizmám van, már kezdek benne fázni, nemsokára előveszem az enyhén bélelt vastagabb, melegebb talpút. Mikor kemény fagyok lesznek arra pedig van egy extrém bélelt csizmám, az még mostanra meleg.

A leírásból is látszik, hogy elég fázós vagyok, de valahogy mintha a tél előrehaladtával hozzászoknék a hideghez és egyre jobban bírom, plussz ugye a sok meleg ruha is segít. :)

2017. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
fázós vagyok, én már a prémes kabátom viselem, belül bélelt, de még így is fáztam. tegnap bakancsot vettem fel, ami belül bundás, hát már majd kifagyott a lábam... kb úgy éreztem magam h kesztyű, sapka sál is elférne :/ 0 fok volt nappal...
2017. nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!