Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyek a legjobb minőségű...

Melyek a legjobb minőségű férfiruha-márkák, hétköznapi öltözködésben?

Figyelt kérdés
Olyan ami divatos is, és jó minőségűek, strapabíró ruhákat készít. Nem feltétlenül kell, hogy nagyon olcsó legyen, de persze azért nem az egekbe szállt árakra gondolok. Persze ismerek márkákat, de nem tudom hogy melyek lehetnek azok, ahol nem csak a márkanevet fizeted meg, hanem valóban minőségi darabokat kapsz.

2017. nov. 27. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Armani:D

Amúgy H&M,tom tailor,S.Oliver Mexx stb...

2017. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
H&M ?? Azt azért nem mondanám minőséginek, max pár kollekciójukat. De átlag minőség és sokszor hamar tönkre is megy.
2017. nov. 27. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Én a Hollister és Abercrombie minőségével abszolút megvagyok elégedve. Itthon nincs boltjuk ezért nincs is annyira sok embernek mint pl egy HM, Zara stb. viszont ingyenesen kiszállítanak általában 50-75-100€ fölött (válltozó). Az akciók alatt pedig 3-4000 Ft ért már tudsz venni pólót, de normálisan 7-10 a Hollister és 10-20 az AF.
2017. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleg sok ilyen van szerintem. Egyik jo, ami igazan olcso is az egyertelmuen a Jack&Jones.
2017. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
74%
Én a Dickies márkájú ruhákat szoktam venni mikor nagy akciók vannak. Általában a minőségi vastag kapucnis pulóvereket szoktam 8-9 ezerért venni ott. Teljesen véletlenül találtam ezt a márkát. Kiderült egy minőségi amerikai munkaruha márka.
2017. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!