Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, milyen gyakran húztok...

Csajok, milyen gyakran húztok harisnyát?

Figyelt kérdés
15-25 éves csajok, ti milyen gyakran és milyen alkalomra, illetve milyen színű harisnyát szoktatok felvenni?

2017. nov. 29. 21:17
 1/6 anonim válasza:
84%

Én ritkán, de általában akkor, mikor hűvösebb az idő és szükségem van már rá. Ünnepségeken, illetve mikor kicsit csúnyább a bőröm (foltos, sebes, túl fehér).

Feketét, test színűt, néha szürket:)


De én nem szeretem. Mindig beleizzadok, ki szakad, viszket a bőröm tőle mert irritálja ez az anyag.


17/L

2017. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ünnepségekre,színházba.Esetleg kisebb-nagyobb rendezvényekre,vagy amikor bemegyek valahova a városba télen,és már túl hideg van ahhoz,hogyha szoknya van rajtam ne húzzak harisnyát.A bőrömhöz hasonló színűt,nem szoktam fekete vagy nagyon barna,netán csillogósokat hordani. Az egyszerűség híve vagyok. :)

16/L

2017. nov. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Na a labfetises.....
2017. nov. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Szoknyához alkalmibb ruhákhoz mindig. Ha lehet combfixet nekem a jobban bejön, akár harisnya tartóval is. Színben fekete testsínűt, fehéret, de van pár mintás is és fényesebbeket szeretem. Szebbek a lábaim tőle

23L

2017. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Én főleg feketét szoktam.Elég gyakran még suliban is.
2017. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Szinte minden nap.
2017. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!