Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez most női vagy férfi kabát?

Ez most női vagy férfi kabát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondoltam így a karácsony közeledtével meglepem tesómat valamivel. Nemrég nézte ezt a kabátot: [link]

Mivel 17 évesen még nincs keresetem, így konkrétan ezt nem tudtam megvenni, de próbáltam valami hasonlót keresni. Így utólag viszont kissé kétségbeestem. Biztosan férfi kabát ez? Boltban a férfi részlegben volt, de most valahogy frusztrál ez a kérdés. 16 éves srácnak lenne, kb. hasonló fizikummal és magassággal rendelkezik mint én, ő sem egy nagydarab gyerek, hasonlóan állhat rajta is.


Képek: [link]

[link]

[link]


Előre is köszönöm a segítséget, eléggé fontos lenne!



2017. dec. 6. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jo, nem ertem , ha ferfi reszlegrol vetted , mert ketelkedsz benne?

Mas teszta az, hogy lanyok is hordanak hasonlo stilusut. De azok csajosabba vannak varazsolva(szines szorme a kapucni korul, aranyozott zipzar/pattent, dereknal karcsusitott stb).

Teny, hogy vannak unisex darabok, ez is hajaz ra, de megis inkabb fius, szoval add oda nyugodtan. Nem 1, nem 2 sracon lattam mar ilyet, semmi baj nincs vele, 10-en eves fiunak tokeletes. :)

2017. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha tesód meleg, akkor vedd meg neki.
2017. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Kabátra nincs pénz de a fufu ármánit villantani kell?
2017. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rajtad jól áll!
2017. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy biztos benne, beszéld meg a bolttal, hogy ha nem tetszik akinek veszed, akkor visszahozhatja-e karácsony után. És jól tedd el a blokkot, mert anélkül nem veszik vissza.


Sok helyen megengedik, hogy visszavidd és KP-t visszakapd, de néhány helyen csak levásárolni engedik. Valahol meg nem is találod meg egyáltalán nem foglalkoznak ilyennel.

2017. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

A kabátom kapucnija szőrmés. Nem rózsaszín, nem csillog, és derékban nem szűkített. Mégsem férfi kabát, a fazonja okán.

Az első linknél a kabátot egy férfi (...) viseli ugyan, de totál nőies a megjelenése benne. Mint ahogy látjátok, a fiúk is hordanak totál feszülős farmert, hosszított felsőket - egyiktől sem lesznek férfiasak, sőt.

30as nő vagyok, szőrmés kabátom van, feszülős farmerom, néhány hosszított felsőm. Na vajon ki a furcsa?

Ha tesódnak az tetszik, akkor olyat vegyél neki. Ha a fiúkat nem zavarja, hogy lányos ruhában járnak, akkor tegyék azt.

2017. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kicsit talán az ujja
2017. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A női kabátot onnan lehet megismerni, hogy a kapucnijában 3 mázsa krumpli is elférne, mivel a felkaron a széle, a deréknál az alja. Emiatt felvéve nem is fejformája van, hanem kb mint egy lapjára állított háromszög északi széllel kibélelve és a kabát vállai is eltűnnek.

Pl. [link]

[link]

[link]

2017. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#3 Felvillant a kínai póló, én kérek elnézést. :)


A többieknek pedig köszönöm a választ! Ha valakinek van még véleménye, nyugodtan jöhet.

2017. dec. 6. 21:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Cipzár iránya, fazon alapján egyértelműen férfi kabát, azért is tudom, mert hasonlót keresek! Elárulnád, honnan van? Köszönöm!
2017. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!