Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú kabát jól néz ki, vagy...

Hosszú kabát jól néz ki, vagy fura?

Figyelt kérdés

Van egy kabát amit kaptam valakitől és nagyon tetszik az anyaga, a szabása, minden, de nagy rám. Ez nem látszik feltűnően felül, jól áll, de nagyon hosszú. Lehet, hogy csak nekem fura érzés, mert minden kabátom max combközépig ha ér. Ez meg kb a térdemig...

Ti szerintetek ez oké, hordható vagy idiótán néz ki és nem vennétek fel, mert olyan ''apácás''?


24/N



2017. dec. 8. 22:23
 1/2 anonim válasza:
Nos ez nagyon függ attól is, hogy milyen a testalkatod illetve a magasságod. Ha olyan 160 centi körül vagy nem ajánlom, mert összenyom és irtó bután néznél ki benne, viszontha 178 vagy ez feletti magassággal rendelkezel akkor szerintem nyugodtan hordhatod, mivel a magas és vékony lányoknak jól állnak a hosszabb kabátok is .:)
2017. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én 179cm vagyokés hordok földig érőt.Ugyhogy nyugodtan
2017. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!