Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » MIért jobb az acélbetétes...

MIért jobb az acélbetétes bakancs, mint a sima?

Figyelt kérdés
Vagy jobb egyáltalán? Most tervezek venni egy Dr. Martenset.

2017. dec. 16. 21:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és lány vagyok. Ha ez számít. Még nem volt acélbetétes bakancsom és Martensem sem.
2017. dec. 16. 21:52
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Munkavédelem céljából meg balhéra tuti , csak utcán kódorogni stb a normál alap jobb .
2017. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 October15 ***** válasza:
80%

Mert metal head pasiknak erre áll. Meg a térdzoknira! A térdzoknit ki ne felejtsd. :D


Amúgy jó szenvedést, mire betörik rendesen.. egy élmény lesz azt garantálom. :D

De ha egyszer betört akkor onnantól királyság van.

2017. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 October15 ***** válasza:
75%
Esetleg kezdheted félcipővel az talán egy leheletnyivel kevésbé öngyilkosság.
2017. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez ennyire fájdalmas dolog?:D És ugyanolyan faszán néz ki az acélbetétes is ,mint a sima 1460? Viszont ez eléggé megrèmített, pont azért esett a választásom Martensre, mert minőségi és elvileg baromi kényelmes. Nekem az fontos lenne, mert mozgalmasak a napjaim. :/
2017. dec. 16. 23:41
 6/11 A kérdező kommentje:
Térdzokni talán máskor :'D
2017. dec. 16. 23:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja , és igen sajnos előfordul, hogy megtalálnak az utcán nem kívánatos alakok, ezért is tetszett.. De ha nagyon sok idő mire kényelmes lesz, akkor kihagyom. :(
2017. dec. 16. 23:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Kényelmes.
2017. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
A sima Martenst is be kell törni, az is fáj :D én nem vettem észre különbséget az acélos meg az acéltalan betörése között. Az acélosnál az az előny hogy véd ha rád lépnek, valamint tartja a meleget, én pl. mindig felraktam a buszon a fűtő izére és az egy órás út alatt szépen bemelegedett és még órákig tartotta a meleget benne az acél. Támadáskor az előnye lehet a hátránya: nagyot lehet vele rúgni de elfutni nem tudsz benne. Az acélmentes kényelmesebb, könnyebb hétköznapi használatra, én általában azt hordom, az acélosat meg inkább csak koncertre (mondjuk meg is van válva szegénynek a talpa, emiatt kímélem is).
2017. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor jobb, ha dolgozol, és kell a munkavédelem szempontjából. (akkor sem jobb, de muszáj) Én csak szívtam vele. Törte a lábam, befogta a zokniaim, aztán később az összes zoknimat kiszaggatta (mert elkopott az acélbetétről a védő szövet, és sorjás volt a vas), télen hideg volt, nyáron meleg. 1 vagy két évig hordtam, aztán rájöttem, h nem hiányzik ez nekem. Olykor olykor valami merészebb öltözékhez felvenném, de napi használatra soha!
2017. dec. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!