Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15-18 éves fiúk. Ti mennyire...

15-18 éves fiúk. Ti mennyire követitek a divatot? Hogy öltöztök?

Figyelt kérdés

Pl. farmerból hagyományosat, szűkebbet vagy teljesen szűket hordotok?

Pólókból milyet? (sima, hosszított....)



2017. dec. 20. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem hordok farmert, szövetnadrágot hordok, divatot mennyire követem?háát...próbálom nem követni, de általában az tetszik meg ami éppen most a tömeg(pl.:szörmés kabát, hypeos cipők stb.)

pólóból nem hosszított viszont slim fites ami bejön

egyébként sötét a ruhatáram, pólók sötét színüek, zoknik feketék, ha éppen ellopja a macska a feketékből párat akkor szürke :D, nadrág fekete/sötétkék, kabát fekete, és még az alsóneműm is sötét :D (nem, nem vagyok emos vagy metálos de még a rockot sem szeretem :D)

16/F

2017. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link] (Nadrág)

Pólóból meg sima márkás :)

2017. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem annyira . Csak szűkebb farmert hordok , meg polobol változó , ilyen hosszitott izét nem veszek fel , slimfitesek be jönnek . Cipőböl meg a márkásabbakat mivel eddig ezek bírták a legtovább a strapát lassan 1 éve nyúzok egy adidas superstart és még mindig bírja .

Én is nagyrészt fekete cuccokban járok .

2017. dec. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
U.i. ki hagytam 17F
2017. dec. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!