Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködhetek divatosan ha...

Öltözködhetek divatosan ha rocker vagyok?

Figyelt kérdés
Általában rock és metál zenét hallgatok,viszont ez az öltözködésemen nem látszik.Szeretek divatosan öltözködni,hajamat beállítani stb.Nem dohányzom,nem iszok rendszeresen alkoholt tehát inkább ruhára költök.A legtöbb rocker mindig feketébe jár,bakancsot hord,hosszú haja van,viszont nekem nem jön be se a hosszú haj se a rocker öltözet,van 1-2 bandás pólóm és ennyi.

2017. dec. 22. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

:D :D Megsúgom a nagy titkot: úgy öltözöl ahogy csak akarsz!

Én is szeretem a rock zenét, de 35 éves nő vagyok, így nem fogok és nem is akarok úgy kinézni mint aki most jött a temetőből. A bakancsot azért megtartottam, emlékül. Nem a divat szerint öltözöm, hanem stílus szerint. A visszafogottan elegáns vonalat képviselem, ha rám néznél nem gondolnád, hogy a kocsiban Linkin Park szól :)

2017. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Öltönyben és ingben járok, svéd, dallamos death metált hallgatok.


Nekem nem a külső csak külső. A belső egy nagyobb szinten lévő értéket képvisel.

2017. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Úgy öltözködsz ahogy akarsz. Nem kell ezt túl bonyolítani. Én is metált hallgatok föleg de én sem hordok 0-24 ben bandás polókat. Leginkább amiatt mert nem nagyon lehet kapni sehol sem az általam kedvelt és hallgatott zenekarok polóit. Helyette egyszerü fekete v nyakú polókat és hosszú újjú felsöket hordok. Mondjuk szinte csak fekete cuccaim vannak de ez akkor is így lenne ha teljesen más zenét hallgatnék.

A hajadat sem kell megnöveszteni. Pl nekem is rövid a hajam (mondjuk én lány vagyok)


Tehát egyáltalán nem kell metálosan, rockeresen öltözködnöd. Nem a ruhától lesz rocker valaki.

2017. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Miért ne öltözködhetnél? Mindenki azt hord, amit szeretne.

Na jó, igen, az ciki, amikor valakinek fogalma sincs arról a zenekarról, akiknek a logója a pólóján díszeleg, scak azért hordja, mert látta a H&M polcán a pólót, és ezért ez biztos divatos.

De fordított eetben semmi baj ezzel, miért kéne olyan ruhát hordanod, ami nem komfortos, kényelmes, örömteli viselet számodra, csak azért, mert képviseli a zenei ízlésedet? Légy önmagad, mind belső, mind külső tekintetében, ne hazudtold meg azt, amit szeretsz, ami neked kellemes és jó. ha belül egy rocker vagy,lágy az, hallgasd azt a zenét, viszont ruhában egy divatos ember, akkor öltözz divatosan, és hallgass rockot! :) Légy önmagad!

2017. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Persze. Sőt! Nem kell rockpatkánynak öltöznöd még akkor sem, ha szereted az Amon Amarth-ot. Én pl. kifejezetten utálom, amikor a rockereket az igénytelen, zsíros, hosszú hajú, talpig feketében járó nevetséges arcszőrzetű, gyakran túlsúllyos egyénekkel azonosítják.
2017. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nézd meg hogy öltözködnek a Metallica tagjai!
2017. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem kimondottan nevetségesek azok a hosszú hajú, bakancsos rockpatkányok!
2017. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

„Szerintem kimondottan nevetségesek azok a hosszú hajú, bakancsos rockpatkányok!”


Eddig még mindenkinek joga volt úgy öltözni ahogy neki tetszik... Kettősmérce van?

2017. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Persze! Nem attól leszel rocker, h hogyan öltözködsz! Meg amúgy ha jobban bele gondolunk, miről is szól a rock? Lázadásról a rendszer ellen! Namármost Tr pont ezt csinálod! Lázadsz az ellen a rendszer ellen, h aki rocker az zenekaros pólót, kapucnis pulcsit bakancsot, fekete cuccokat, láncokokat stb visel.
2017. dec. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Nem a külsőtől leszel rocker hanem a bensődtől.Én a vissza fogott ,póló nadrág vonalat erősítem de senki nem gondolja hogy a négy fal között otthon üvölt a rock amikor zenét hallgatok mindig meglepődnek osztálytársak is hogy ezt nem gondolták volna​ rólam :)Mellesleg szerintem is igénytelen az a temetőböl jött rocker stílus
2017. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!