Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » C&A szerint 40-42 és nadrágot...

C&A szerint 40-42 és nadrágot hordok, szilveszterre ruha alá keresnék alakformáló fehérneműt. Hol tudok ilyet venni Pesten még szilveszter előtt ahol garantáltan foglalkoznak molettebb hölgyekkel?

Figyelt kérdés
Triumph szinte kizárt,nem találkoztam még nagyobb méretű holmikkal. Más lehetőséget tud esetleg valaki?

2017. dec. 24. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
40-42-es méret sima M-es, nem nagy méret, én ilyen mérettel Ses fehérneműket hordok, H&Mben és a Triumphban is kapsz S/M méretű alakformálót, de nagyobb C&Aban is
2017. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

40-42 az L-XL..

Women’s secretben nagyon jó alakformálók vannak. De ekkorát a triumphban is találsz.

2017. dec. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Triumphban a 48-as ruhaméretet hordó ismerősöm is talált fehérneműt. :O


Amúgy 40-es méretként én is M-L méretet hordok, 10 évvel ezelőtt volt, hogy a 40-es méret volt az xl, mostanra szerintem sok márkánál tágították a méreteket.

2017. dec. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

H&M ben van és nekem is jó volt az M méretű belőle.

Ott nézz. Nem is drága 😊

2017. dec. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!