Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek mennyire adja a...

Lányok nektek mennyire adja a férfi leggings?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy ha megláttok egy idegent aki ilyet visel vagy futónadrágot, mi a benyomásotok véleményetek az illetőről?


Télen nem valószínű viselet de nyáron előfordul azért nem?


Mit szólnátok hozzá ha a párotok egy idő után előhúzna egy ilyet hogy őneki erre igénye van? Vagy ha első perctől kezdve hordana ilyet már ahol lehet (otthon/edzőterem). Belemennétek egy olyan kapcsolatba ahol már az elején kiderül a pasi efféle "fura szokása"?


30éves férfiú :) vagyok és mivel idén nagyon rákattantam már nem nagyon akarok megválni ettől a ruhadarabtól mert annyira kényelmes és jól esik viselni. A történetben van egy kis egészségügyi adalék ami a sok ülőhelyzet miatti esetleg gyenge vérkeringést hivatott megoldani a kompressziós hatása révén.


Tisztában vagyok a viselés szabályaival így amikor jó idő van és leggingset vagy futónadrágot viselek, a hátsómat eltakarom rendszerint egy hozzávaló rövidnadrággal, vagy a kabát lóg rá a futónadrágra. Ha farmert húzok azt már a leggingsre húzom, így télen ég és föld a hőérzetbeli különbség. Itthon meg csak leggings, mást már el se tudok képzelni - egy teljesen más világ benne mozogni, dolgozni és persze gyúrni :D


Lányok, mi a véleményetek erről?



#nadrág #öltözet #leggings #futónadrág #kompressziós nadrág #kompressziós leggings #kompressziós aláöltözet #technikai öltözet #technikai aláöltözet
2017. dec. 26. 22:54
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem jön be.

Ha van funkciója, pl sport, vagy télen réteges öltözködés, akkor ok.

De amúgy nem szívesen látnám így a pasim az utcán, otthon meg nyugodtan legyen alsóban vagy akár anélkül,az nagyon bejön, de ne leggingsben..

2017. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
87%
Sportra miért is ne, ha egyszer kényelmes.
2017. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
79%
Ha a leggings+futónaci kombót nem utcai viseletnek hordod, akkor nekem simán beleférne.
2017. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
39%
Csal ugy, utcai viseletre nem. Bu zis, és gizda. Nem tetszik. Farmer alá felölem felveheti.
2017. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

De miért melegfronthatású? Ezt sose értem. (trágárságszűrő win :D)


Nem értem hogy miért az még ha elsőnek nőiesnek is tűnik, mint ahogyan azt sem hogy ha egy lány hord férfias ruhát és amiatt "elítéli" valaki (legyen nő vagy férfi mind1) bár ez nem annyira jellemző, mint a mi esetünkben ha testhezálló valami van.


Jelen állás szerint akkor ez otthon már valamennyire "adja", ugyanakkor közterületen nem árt ha van rajta "rendes" nadrág.


Ezenkívül jöhetnek még válaszok, minden vélemény számít ha van benne értelem :)

2017. dec. 27. 01:34
 6/42 anonim ***** válasza:
39%

5,

Engem azért irritál,mert undorító módon emeli ki a nemi szervet.

Előjátéknál én elhiszem, hogy ez még izgató is lehet vkinke, de minden más helyzetben gusztustalan.

Ezért nem látnám ebben otthon se szívesen a pasim.


1-es voltam.

2017. dec. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
34%

12 év után nem fog ilyet elohuzni. Remélem 😊😁

De ha igen akkor valószínűleg elvalnek.

Borzasztó kínosan érezném magam ha leggingben sétálna mellettem az utcán.

Az h hidegben a farmer alá felveszi az ok. De se itthon se máshol nem tudnám elfogadni.

32 N

2017. dec. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem férfiaknál nem a popsit kell eltakarni benne, hanem a péniszt.

Egyébként nekem nem jön be. Elférfiatlanítja a viselőjét. Egyes sportoknál muszáj a testhez simuló naci és azok is rettentő mókásan hatnak, viszont a sport miatt funkciója van.

Hétköznapi viseletnek elég fura.

2017. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
71%

A pénisz kiemelkedése férfiatlan? Ez furcsa, mert szerintem attól nem is lehetne férfiasabb hogy látszik a formája. Nyilván utcán ez nem divat kidomborított nemi szervvel járni, feszülős leggingsben, bár én szoktam, igaz nem feltűnően járok, hosszabb póló, pulcsival, de nekem is sokkal jobb érzés leggingsben, ami utcai, nem sport járni, vagy szűk farmer, latexes leggingsben.

De a nők se szégyellik akinél látszik a tevepatája.

2017. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
65%

Férfiként írok:


Utcai sportoláshoz (futás, bicikli, stb.) mindig feszülős futóruhát hordok. Ebbe bele tartozik a feszülős futónadrág is, és a feszülős felső is. A futónadrágra soha sem veszek rövidgatyát vagy sortot, nem takargatom magam. A felsőm is rövid fazon, nem nagyon takarja a fenekem.

Még senki sem mondta, hogy ez így nem jó, sőt ismerős csajok közül már többen megdicsértek, hogy milyen jól áll, jól nézek ki benne. :)


De ezt a futócuccot csak sportolás közben hordom. Normál hétköznapokra, amikor nem sportolok, hanem pl elmegyek bevásárolni, olyankor farmert veszek. Ha hideg van, akkor a farmer alá szoktam venni harisnyát.



Kérdező te utcán hétköznapi öltözékként gondoltad a futógatyát és a leggingset, vagy utcai sportolás közben?

2017. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!