Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tevekabáthoz fjallraven...

Tevekabáthoz fjallraven kanken hátizsák? Mi az aktuális divat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kicsit divatosabban öltözködni, unokatesóm mondott tippeket. Nem gondolom, hogy unalmasan öltözöm, csak nem a legutolsó divat szerint, és az utóbbi években nem nagyon vásároltam ruhákat, de most lehetőségem van kicsit divatosabb ruhákat vásárolni, ehhez kérnék tanácsot tőletek. Közben szeretném megtartani a saját stílusom, szeretem a föld színeket, feketét, fehéret, a militaris cuccokat, és a vagányabb nőies stílus jön be, de igazából minden színt szívesen hordok és kipróbálok bármilyen stílust is, hátha bejön, és vennék pár olyan holmit, ami divatosabb most, a változatosság kedvéért. Szóval az alkatom vékony, 163 cm, 47 kg, Kristen Stewart alkat. Általában basic H&M felsőt hordok, farmeringet vagy pulóvert, egyszerű farmerrel, bakanccsal. Kedvelem a bőrkabátokat is. Unokatesóm szerint a (még ízlésesen) szaggatott testre feszülős félcsípőfarmer nagyon nem divat, dobjam el. Látom, hogy most a magas derekú és alul capri vagy nem tudom milyen szárú a divat, évekig azt hajtogatták a divattervezők, hogy ilyen nadrág nincs, meg ciki, most meg ilyen farmert visel minden második lány Budapesten. Nekem nem tudom hogy állna, bokacsizmával jól néz ki, azt már vettem, a farmertől egyenlőre idegenkedek. A másik, ami nekem nagyon furi, ez a tevekabát, tetszik ez is, de nem pálmaleveles tornacipővel, hanem a magas sarkú bokacsizmával, amit vettem, a tornacipő az nekem nem passzol hozzá, mégha divat is a pálmalevél. Unokatesóm a tevekabáthoz bordó fjallraven hátitáskát hord. Azt mondja ez nagyon stílusos, és nekem is jól állna, szerinte megéri megvenni mindkettőt. Lehet én vagyok maradi, de egy elegáns kabáthoz egy futártáska nekem nem stílusos. Nézegettem azt a hátizsákot, minőségben jónak tűnik, bakancs mellé talán elmegy, de 24 évesen nekem ez iskolatáskának tűnik, és inkább sportos, vagy kislányos, művészies, de se nem kimondottan vagány, se nem nőies szerintem. A tevekabáttal hátizsákként hordva, meg fú, rossz ránézni is, unokatesómnak is mondtam, hát mondja, nem értek én a divathoz, lehet, de csak arcoskodásból nem fogok ilyet venni, ha idétlenül érzem magam benne. Külön-külön még elmegy, de együtt a kettő szerintem idétlen. Ti mit gondoltok erről?
2017. dec. 28. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már mindenképp hátizsák akkor inkább ez: [link]

Nagyjából ugyan annyiba kerül, de legalább nem jön veled szembe az utcán.

2017. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A jó édes ***** válasza:
A Fjallraven technikai- és túrafelszereléseket gyárt. Nekem is feltűnt, hogy egyes városi körökben ennek ellenére népszerűek lettek a termékeik - fogalmam sincs miért - de ettől még az a táska kirándulásokra, barangolásra lett kitalálva.
2017. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!