Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintete mi a probléma?

Szerintete mi a probléma?

Figyelt kérdés
endeltem egy magassarkú cipőt.Deichmanos garaceland.Gondom az lene alábfeje hegyess örrú.És most pont passzol ott.Viszont a sarkamnál van egy újnyi rés kijár a lábam így belőle.Ha egy számmal kissebre becsereélném annak acipőnek keskenyebb lesz a lábfeje része is?

2018. jan. 2. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Heee?? Ez milyen nyelven van?
2018. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést. Telóról írtam nem figyeltem az írássegítő bekavart. Leírom értelmesen. Rendeltem a deichmanban egy magassarkú cipőt. Szám szerint nagy lett a cipő. A sarkamnál van egy újnyi rés így kijár a lábam belőle. Viszont nem tudom ha visszaküldeném és kérek egy számmal kissebbet belőle.A hegyesorrú fazon miat ,nem e lenne már szűk a lábfeje annak a cipőnek majd . Ha valakinek van ilyen téren tapasztalata köszönöm ha megosztaná.. Eddig csak kerek orrú cipőim voltak nem tudom mihez viszonyítsak
2018. jan. 2. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Harmadik nekifutás is lesz?
2018. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Mi nem érthető? Rendelt egy magassarkú cipőt, lábfejnél jó, de a sarkánál van egy kis rés, így kijár belőle a lába. Ha visszaküldené és rendelne egy számmal kisebb cipőt, akkor nem tudja, hogy szűk lenne-e a hegyes orr miatt.

Szerintem felpróbálni lenne a legegyszerűbb egy üzletben, de talán nem véletlenül rendeltél a netről. Pedig tudomásom szerint az üzletben ki is cserélnék egy számmal kisebbre. Ha nem tudsz elmenni egy üzletbe, cseréltesd ki egy mérettel kisebbre, aztán vagy jó lesz, vagy picit szorítani fog, ami idővel tágulhat. A nagy cipővel viszont nem tudsz sok mindent kezdeni, főleg nem hordani.

2018. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!