Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csak fehér vagy fekete...

Miért csak fehér vagy fekete zoknit használnak?

Figyelt kérdés
Szinte minden 16-20 éves akit csak ismerek, kizárólag csak teljesen fehér vagy teljesen fekete zoknit használnak. Miért ennyire népszerű ma ez a két szín? Én például azért használok kék, szürke színűeket is, vagy kisebb mintával vagy többszínűt. Legtöbben miért használják a fenti két egyszínűt?

2018. jan. 4. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
én csak teljsen ugyanolyan feketét használok :D prózai oka van: ha az egyik kilyukad, nem kell egy pár zoknit kukázni, csak egyet, de annak akadhat párja egy másik magányos zoknimban:) valamint a párokat se kell keresgélni mosás után, mindegyik jól összeillik mindegyikkel.
2018. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy az első írja. A fekete jobban bírja mert nem szineződik el, de van amihez világos kell.
2018. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Én simán hordok színes zoknikat, egyszerűen beleuntam a fekete-szürke-fehér szentháromságba.

Van zöld, piros, kék, sárga, narancs, stb

Cipő, póló függvénye melyiket veszem fel.


18f

2018. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
#1, az enyém nem lyukad ki
2018. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mithogy miért csak testszínű meg fekete harisnyát hordanak?
2018. jan. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem látszik ki a cipőből, otthon pedig nem érdekel. Színes,mintás, egyszínűeket hordok, fehéret, feketét nem.
2018. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6# vagyok 17/l
2018. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is van fekete es feher zoknim.De nem erzem magam benne jol. Csikos,mintas,cicas,cuki zoknikat hordok :) eddig senki nem vetett meg e miatt.
2018. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1-es

Ha mind piros lenne, akkor se lenne gond a párosítással.

2018. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem is igaz, mert én már régóta hordok mindenféle színűt; pirosat, zöldet, szürkét!


21/nő

2018. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!