Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha rendes hosszú nadrágból...

Ha rendes hosszú nadrágból 36os a méretem akkor rövidnadrágból is (Bershka méretezés szerint)?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most nagyon nagy leárazások vannak a Bershkaban rövidnadrágokból és szeretnek venni párat nyárra.

Vettem már farmer nadrágot, 36-osban, de ez nem rendes farmer, kicsit nyúlósabb az anyaga.

Rövid nadrágot viszont meg nem, igy nem tudom, ott is 36 os lenne a méretem? Vagy ott picit máshogy van?

Internetről rendelnek mert boltba már nem nagyon láttam (mondjuk értem miért, mert tel van😂)

Szóval aki ilyen helyzetben van/volt annak hogy volt? Ugyanolyan a rövidnadrág mérete mint a rendes nadrágé? 😅

(Lehet hulye kérdés)



2018. jan. 5. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Férfi rövidgatyákból láttam a boltban is. Érdemes megnézni a neten az összetételt, hogy van-e benne elasztán, ha igen, akkor mehet ugyanaz a méret, mint a hosszúnadrágnál.
2018. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!