Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok iskolába magassar...

Ti szoktatok iskolába magassarkú bokacsizmát/csizmát hordani?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak egy magassarkű (esetleg tűsarkú) csizmát/bokacsizmát iskolába. Viazont nem tudom eldönteni hogy milyen legyen. Azt tudom hogy mindenképpen egy feketét akarok. Esetleg valaki tudna nekem javasolni? Azt viszont biztosra tudom, hogy mindenképp akarok egyet iskolába, hiába nem lenne annyira kényelmes. Bár többen is hordanak és ők kényelmesnek vélik (sokan tűsarkút, de gondolom hogy ha az nem lehet kényelmetlen akkor a sima magassarkú sem lenne az). Nekem elég egy link vagy egy webáruház amin tudok nézi nem kell egy egész regényt írni.

2018. jan. 6. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
mennyi idős vagy? 18alatt elég nevetséges a tűsarkú. főleg iskolába
2018. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

16 vagyok.

Nekem bejön, bár kinek mi.

2018. jan. 6. 22:26
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Baromi kényelmetlen és hülyén mutat a tömött hátizsákkal szerintem.

Valami masszívabb, alacsonyabb sarkú bokacsizma okés, könnyebb, rövidebb napokon elmegy, ha utána mondjuk van még programod, de egyébként felesleges. Ha divatos akarsz lenni, ruházz be inkább valami jó, kényelmes, de elegánsabb sneakerre.


[link]

Ilyesmim van nekem, ebben is elég a 8-12 óra mászkálás, hidd el.

2018. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia :) persze, szoktam, de viszonylag ritkan hordok suliba magas sarku csizmat, inkabb a delutani/esti programjaimhoz, vagy bulizni hasznalom az enyemet. en azt tanacsolnam, hogy ha megengedheted magadnak, szerezz be egy lapos-es ha nagyon szeretnel-akkor egy magasabb sarku csizmat is. Telen, hoban, jegben botorkalni szerintem nem praktikus a magassarku, ilyenkor hordj laposat, valamint a hetkoznapokon is neha csereld le a magasat laposra, mert fiatal vagy meg, nem egeszseges ha mindig magassarkuban vagy :) tusarku csizmat nem ajanlanek, a fenti okok miatt(jeg, ho) de szerintem nagyon szep magas sarku csizmakat leheg kapni amiknek vastagabb, tombsarka van. Ezek kenyelmesebbek es egy fokkal praktikusabb is telen. Taskat milyet hordasz suliba? Mert egy nagy hatizsakkal tenyeleg nem tul csinos egy magas sarku csizma. Remelem tudtam segiteni :) 19/l
2018. jan. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szoktam, 2 bokacsizmám van, nagyjából ugyanakkora a sarkuk, az egyiknek ilyen 4 cm, a másik 5-5,5. 10 centis magassarkút már nem vennék fel iskolába. Szerintem iskolába nyugodtan vehetsz fel magassarkú csizmát, de tűsarkút ne, mert az tényleg nem oda való és gondolom nem akarod, hogy mindenki téged nézzen és mindenki rólad beszéljen, mert nem hiszem, hogy ezt pozitívan fogadnák.

Ilyeneket ajánlanék, mármint ami a sarokméretet illeti:

[link]

[link] (ennek magasabb a sarka, nem tűsarkú, de szerintem még felvehető iskolába)

A linkekben a sarok a lényeg, nem tudom milyen az ízlésed, olyan csizmát válassz, ami tetszik.

2018. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
14 vagyok és 170 cm és térdig erő csizmám van (nem magas sarkú ) :D
2018. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Szoktam, magassarkút hordani, persze, de annak köze sincs a tűsarkúhoz. Egyrészt, mert hetköznapra még 19 évesen is nevetségesnek tartom, annak ellenére, hogy így végzősként már nem hordok nagy hátizsákot, másrészt meg csak nagyon kevés fajtája néz ki jól, az is alkalmi viseletnek való.


Azért nem ajánlanám a tűsarkút egy 16 evesnek, mert:

1. Ki fogják röhögni

2. El fog taknyolni az iskolalépcsőn

3. Újból ki fogják röhögni

4. Nagy hátizsákkal nem túl ideális, és még nevetséges is

5. Fájni fog a lába

6. Egy nagy stílusbaki lenne (bár ha neked ilyen az "ízlésed", hát lelked rajta)


Kisebb magassarkúk, amiket az előttem lévők linkeltek teljesen okék egy másodévesnek. (annyi vagy, nem? ja de, kiszamoltam)

2018. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nézelődtem illetve a linkeket is megnéztem és ezekre találatm, amik tetszenek is:


[link]


[link]

2018. jan. 7. 15:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Amiket linkeltél azok nem tűsarkúak, de bár én nem vagyok egy nagy divat szakértő, de mostanában nem is nagyon divat a tűsarok csizmáknál.


Akik azt írják, hogy 16 évesen nevetséges leszel benne, azokkal nem értek egyet, mikor én voltam ennyi idős volt pár lány, aki hordott elég magas, sőt tűsarkú cipőket, csizmákat is, de nekik alapból olyan stílusuk volt, hogy náluk az belefért, meg akkor divat is volt.


Meg persze olyan hordja, akinek jól áll, egy magasabb vékony lány, ha alapból nőiesen öltözködik, hogy úgy mondjam komolyabb a koránál, annak jól áll.

Akit én ismertem "tűsarkúcsizmás lányt" ő is fekete csizmát hordott, és egy térdig érő sötétbarna vagy fekete szoknyát vett hozzá egy kötött fölsővel.

2018. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi :) Azért linkeltem be nem tűsarkúakat mert azt mondták, hogy az nem lenne jó. De most akkor néztem egy tűsarkú csizmát:

[link]


Nekem jobban tetszenek a tűsarkúak, de nem tudom milyen lenne. Olyan sokat nem lépcsőznék tehát ezért is gondolkodok ebben. Ez milyen lenne?

2018. jan. 7. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!