Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megeri az arat ez...

Hopsalappipó kérdése:

Szerintetek megeri az arat ez a kabat? Mi a velemenyetek rola?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik,csak kisse draganak talalom... Azonban lehet beruhazok egy darabra,mert nagyon passzool az oltozkodesi stilusomhoz


[link]



2018. jan. 11. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik es az oltozkodesi stilusodhoz is passzol, akkor vedd ugy, hogy az ember szerintem neha raveheti magat hogy egy szamara dragabb dolgot vegyen.:)
2018. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A termék ugyan az, ugyan arról a helyről érkezne csak még ráfizetnél a shopify-os boltnak is x%-ot.


[link]

2018. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es teeenyleg...viszont ott nincs nekem megfelelo meret :/
2018. jan. 11. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Alul van mérettábla. A kínai méretezés más.
2018. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, amit linkeltel, az a tipikus dropshippelo kocsog, odabiggyeszti a "cashmere"-t sugallva, hogy ez kasmir, meg mennyire premium minoseg, kozben a szokasos kinai szemet. A meretert ne aggodj, meg a megadott meretekhez se tartjak magukat. Jobban jarsz, ha hazai boltokban vasarolsz, amig tart a learazas.
2018. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ér ennyit egy magát kasmírnak hazudó, amúgy pamut és műszál összetételű dzseki.
2018. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem oreges es igenytelen.

N/33

2018. jan. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!