Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyári ruha összeállítások?...

Nyári ruha összeállítások? Tippek?

Figyelt kérdés

Szoknya,rövidnadrág vagy akár egyberuha.Nektek fiúknak mi jön be?Még nem vagyok az a nagy stílus csaj de ezért is kérdezek:D Nos,milyen színek jönnek be,milyen felsők illenek a szok nyához, betűrve vagy nem? :D Oktassatok kicsit :)

Előre is köszi:*


2018. jan. 15. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős Vagy? Bár nekem az egyberuhak meg szoknyák valahogy jobban bejönnek színek annyira nem fontosak 23/F
2018. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Van pár dolog, ami meghatározza, hogy mi állhat jól neked. Ilyen például a testalkatod, az arcod, sőt, még a hajad és a bőröd is, nem beszélve arról, hogy mennyire vagy izzadós. Nekem azok a szoknyák jobban tetszenek, amik könnyedek, lengék, de hogy csinos legyen, ne legyen túl rövid, legalább combközépig, de inkább térdig érjen. Hátránya, hogy könnyebben kidörzsölődhet a combhajlatod, ami hosszú távon fájhat, főleg, ha sokat sétálsz.

Íme egy pár, amit én választanék:

[link]

[link]

[link]

[link]


Egyberuhát is választhatsz - egyberuhát és felsőt illetően inkább az a kérdés, hogy mennyire akarod mutatni a dekoltázsodat. Tény, hogy ezzel vonhatod legjobban magadra a tekinteteket, ugyanakkor nem esélytelen elérni ugyanezt egy ízlésesebb darabbal:

[link]

[link]

[link]

[link]


Színeket tekintve szerintem jobban jársz a világosabb színekkel. A világos szín szépen visszatükrözi a nyári élénkséget, míg a sötétekben be fogsz gyulladni, olyan meleged lesz.


24/F

2018. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tessék :D

Színekben kb. minden divatos, keresd meg, hogy a bőrödhöz mi illik a legjobban. A harsány, élénk színeket keresd, ha mégis pasztelleknél szeretnél maradni, akkor tetőtől talpig viszont.

2018. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!^-^ Meg is tetszett néhány tipp :D Majd ki is próbálom:)
2018. jan. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!