Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az nagyon ciki, ha fiúként...

Az nagyon ciki, ha fiúként lábhozsimulós sztreccs nadrágot hordok? (farmernadrág)

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 21:28
1 2
 1/17 anonim válasza:
75%
Hát egy kicsi igen... De hidd el másokat nem nagyon érdekel, hogy mi van rajtad. (Persze, vannak kivételes helyzetek). De ha Te magadat lábhozsimulós sztreccs nadrágban érzed magad jól, akkor hord azt :)
2018. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha neked kényelmes

Bár én el nem tudnám képzelni, hogy kényelmes lehet

18/F

2018. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem
2018. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy ciki! :) Miért lenne az? Egyrészt jelenleg ez a divat, ami egy dolog, nem feltétlen muszáj követni. Viszont nagyon jól is áll azoknak a fiúknak akik vékonyak, vagy normál alkatúak. Vastagabb testalkaton változó, ott jobban ki kell választani, hogy jó legyen az összhatás, de ő nekik is legtöbbször jól szokott állni. :)


Fiúként én is deréktól bokáig full feszes skinny sztreccsfarmereket hordok. Nagyon jól áll, én közepesen vékony vagyok. Nekem nagyon bejön, és a csajoknak is, többen mondták már. :) Sőt több ilyen farmerem női, mert nőiben jobban lehet találni ilyen jó szűk feszülős fazont. Azok fenéken is jobban feszülnek, jobban mutatnak, meg elöl is, meg bokánál is teljesen rám simul, nem ráncolódik úgy, mint a férfi farmerok. :) Szóval sokkal jobban kiadja az alakot, még jobban néz ki az összhatás. :)

2018. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem ciki, ha szép magas, vékony vagy; és ehhez fincsi, markolnivaló, csinos combocskád, lábszárad és s....gged van! Akkor az olyan szexi! Nyammmm!
2018. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ezt már párszór megkérdezték itt , de azért válaszolok hogy NEM!

Miért ciki az ha valaki kényelemesen és praktikusan szeret öltözködni?'

És valóban kényelmes mert nyúlik a csajok se viselnék ha kényelmetlen lenne, na meg most a hideg időben nem kúszik fel a hideg a lábadon a popódig.

2018. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, hordd azt amiben jól érzed magad. Bár személy szerint nekem nem jön be ha fiú/férfi ilyet hord, szerintem túl nőies, de biztos van akinek ez tetszik és mostanában gyakran látni ilyeneket... Ahogy meg előttem már írták nem tudom mennyire lehet kényelmes fiúként de ezt te érzed.:)
2018. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez egy női farmer és nekem nem nagyon vastag a lábam. (én a vékonyak közé tartozom) De ti, ha láttok az utcán egy gyereket, aki így őltözik akkor mit gondoltok?
2018. jan. 18. 14:50
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Annyit had árúljak el azoknak akik a kényelemért aggódnak hogy semmivel sem kényelmetlenebb egy hosszabbszárú passzos boxernél, és ha férfi kivitelt vásárólsz akkor "ott" olyan a kiképzése hogy ne legyen kellemetlen.

És hogy mit gondolunk azokról akik ilyet viselnek?

Nem többet mint a férfi acélbetétes bakancsot viselő lányokról.


Nem nőies , sok pasinak taszító, de ha nekik tetszik egy kényelmetlen ormótlan nehéz cucc akkor...

2018. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen, nagyon ciki.

Mivel a lányokon jól áll, és ami rajtuk jól áll az fiún nem állhat jól.

2018. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!