Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valóban nem illik/szabad...

Valóban nem illik/szabad felpróbálni a melltartót?

Figyelt kérdés

Nekem elengedhetetlen volt mindigis, hogy felpróbàljam, màr csak a méretem (75D-E, de legalàbb 3 féle különbözö szàmozàsú darab van otthon) miatt is, illetve a fazon miatt is. Hiàba jó a méret elvileg, ha màs a màrka, màs a kialakítás, szemre még sajnos nem mondom meg, hogy ez most jó lesz vagy nem.

Ha van egy bevàlt szèria, csak újat veszek, mert tönkrement, vagy csak egy ùj színt az màs, de "ismeretlen" darabokat nem mernék próba nèlkül elhozni.

Eddig azt hittem, ez oké, hiszen beengedik a próbafülkébe.

Itt keresgélve a kérdések közt viszont meglepödtem, hogy sokak szerint ez undorító, ha bugyit nem próbàlunk, akkor melltartót se.


Automatik is, hogy kimosom, mielött a szekrènybe kerülne.

Akkor is, ha elöttem raktàk ki ùjonnan a polcra, mert nem csak a próbàlàs soràn, de a gyàrtàs/tàrolàs soràn is ki tudja, mivel érintkezett.


Ti tènyleg nem szoktàtok felpróbálni?


2018. jan. 18. 06:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig felpróbálom. Nem különb egy póló felpróbálásánál, ugyanúgy érintkezik a testtel. A mell meg nem egy lábköz, hogy fertőzo legyen. Ha nem próbálom fel, biztos, hogy rosszat veszek. Bugyit csak bugyira, védőtapasszal. És mindkettőt mossuk, miután megvettük.
2018. jan. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig felpróbálom. Ha nem próbálnám fel akkor lehet hogy amikor otthon próbálom fel akkor jönnék rá hogy kicsi vagy nagy vagy valamiért nem jó.
2018. jan. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 klopusz ***** válasza:
100%

Soha nem vennék melltartót próba nélkül.

Akinek ez nem tetszik, vegyen ránézésre, aztán otthon rájön, hogy kényelmetlen. Ez esetben úgyis visszaviszi a boltba, vagy bukta az árát.

2018. jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha bemész egy fehérnemű üzletbe, mindenhol van próbafülke.

Véleményed szerint mi ennek az oka?

2018. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig felpróbálom, szerintem semmi undorító nincs benne. Bugyit csak bugyi fölé próbálok, de az más
2018. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Illik, szabad. Sőt! Anélkül nem is lehet venni.

A bugyit/bikini alsót nem illik felpróbálni, csak a saját bugyidra.

2018. jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A melltarto az pont olyan, hogy proba nelkul nemis lehet eldonteni, hogy jo-e. Meg egy kinais, olcso darabnal talan belefer a kockaztatas, de most egy tizen-huszon ezres melltartot ki az, aki megvesz ugy, hogy vagy jo vagy nem? Melltartonal ez sok mindentol fugg. Nekem pl hiaba lenne jo a meret, ha nem olyan a kialakitasa, akkor vagy oldalt vagy kozepen nyom a merevito ugy, hogy megzavarodok tole, mert eleg szeles, kerek melleim vannak. De senki nincs olyan szerintem, akire minden fele fazon jo. Illetve sokszor ossze-vissza vannak szamozva. Nekem 70/C, de sokszor meg a 70/D jo csak. Hogy dontsem el proba nelkul, hogy meg akarom-e venni? Ennyi erovel semmit ne probaljunk fel. Se polot, se nadragot.
2018. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát rám csak a Triumph +tsai melltartók jók, azért 13ezerért csak nem fogok venni próba nélkül melltartót.

Hol olvastad ezt amúgy?

2018. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem is fel kell próbálni. A fehérnemű üzletekben is fel lehet, sőt ajánlják akkor is ha ugyanolyat akarsz venni mint amilyen már van.
2018. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig fel próbálom mielőtt meg veszem,bár milyen boltról legyen is szó.36N
2018. jan. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!