Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony lányok, nektek...

Alacsony lányok, nektek mekkora tortúra nadrágot vásárolni és utána átszabatni, van valahol petite nadrágok elfogadható áron?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén,de én már halálosan unom,hogy minden nadrágomat el kell vinni varrónőhöz.Amenyi pénzt én már ráköltöttem a nadrágjaim felhajtására azon vehettem volna újakat. Szeretem a különböző színűeket is, de már azért nem veszek mert már unom mindg átszabatni. Én eddgi csak a Bonprixnél láttam alacsony nőkre való nadrágokat,de azt az oldalt inkább hagyjuk,mert az inkább a teltebb emberekre van kitalálva, a nadrágok meg mind bőszárúak.

Olyan jó lenne venni már egy skinny, vagy valami farmeres leggins nadrágot ami alacsony termetre való.



2018. jan. 18. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
C&A-ben már láttam, viszont annyira nem volt rövid. 160 alatt már az is hosszú lenne.
2018. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy olcsóbb varrógépet veszel és meg van oldva a dolog, nem kell "átszabatni", otthon te magad megcsinálod, max. 15 perc alatt.
2018. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%

Én alacsony vagyok és sovány, de a sport miatt vannak lábizmai. 3 eset szokott lenni amikor nadrágot vennék:

- Hosszra jónak tűnik de a vádlimra nem jön fel

- Lábon és fenéken jó de eláll a dereka

- Derékban és lábon jó de kb. 20 centivel hosszabb a szára


Ilyenkor értelemszerűen marad a hosszú szárú és felvarrom. Kézzel szoktam magamnak, már annyira gyakorlott vagyok hogy fel sem tűnik hogy nem géppel van. Később szeretnék majd én is egy kis varrógépet. Amúgy kínaiban szoktam találni megfelelő hosszúságú gatyát de sokszor túl csicsásak és inkább megveszek egy egyszerűt amit felvarrok. A másik lehetőség a gyerekosztály, kisfiú skinny nadrág. Legutóbb kettőt onnan vettem, tök jók. Pedig annyira nem is vagyok kicsi.

2018. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is alacsony vagyok. Van varrógépem, hamar felvarrom a nadrágokat. Javaslom neked is, egész életedben kísérni fog ez a probléma.
2018. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Èn a gyerekosztályon veszem a nadrágokat. 172cm-ig vannak,viszont teljesen más a szabásuk. Én 160 cm vagyok,és a 158-as méret tökéletes,nem kell levágatni az alját.(h&m) A Pull&Bear-ben a 24-es nadrágok is tökeletesek.
2018. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint az előző, én is gyerekosztályon vásárolok:) H§M-ben tök jó szoktak lenni:)
2018. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Húú, hogy mennyien tudtok már varrni, nekem is ideje lenne már megtanulni legalább felvarrni a nadrágjaimat.
2018. jan. 18. 20:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy pont ugyanazok a problémáim mint a 2. hozzászólónak. Nekem is túl izmos a lábam, nem csak a vádlim,hanem a combom is, amolyan sportoló láb, a derekam viszont vékony és rövid. Alapvetően én átlag alatt vagyok,mert csak 157 cm vagyok. A gyerekosztályt még nem próbáltam. :)
2018. jan. 18. 20:42
 9/10 Metionin ***** válasza:
Akkor a H&M kisfiú gatya neked is jó lesz. Szárban és derékban kicsi de a lába picivel bővebb mint egy nőinek és így belefér az izom is. Néha azért elámulok hogy egy tök normális magassághoz és bőséghez miért varrnak olyan szűk szárat hogy egy egészséges vádlin és combon túlfeszül.
2018. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Törpe azért szólj ha kell valami :))
2018. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!