Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok Wishről ruhát rendelni?

Szoktatok Wishről ruhát rendelni?

Figyelt kérdés

Van pár darab ami egész pofásan néz ki, gondolkodom, hogy rendeljek e.

Tapasztalatok?



2018. jan. 19. 05:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A leggagyibb kínai, a leggagyibb anyagokkal.

De nyílván az árakat nézve te sem vársz csodát. A termékértékeléseket érdemes átolvasni, sok hasznos infó van ott.

2018. jan. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A véleményeket érdemes elolvasni, mert sokszor oda írják hogy nagyobbat vagy kisebbet kell rendelni (ugyebár kínai méretezés). Én egy pólót rendeltem 8 euróért egyszer és tök jó volt, bár ez drágábbak közé tartozik a wishen.
2018. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
youtube-on van fenn egy csomó videó. Szerintem ha pl kinézel valami népszerűbb terméket és rákeresel akkor megtalálhatod egy videóban és ott látod a minőséget/méretet
2018. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De azért azokat a kommenteket is óvatosan, van egy csomó ami az általuk használt rendszer automatikus beírása.


Nekem két pólóm van tőlük, az egyik nagyon jó anyagból, de a szabása fura, míg a másik nagyon furán viszketős, és nem is hordható.

2018. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En vásároltam ott 6-7 száz € értékben nagyon sokat, nézd v mi jó volt v mi nem, küldhetek fotókat ha erdrkell.

Vásároltam 6-7 dzsekid. A sajatom az megcsak nem is hasonlította ra, vissza is kaptam az arat ::))

Műszaki ex egyébb dolgok azok szerintem egyesz jók, óra , lámpák stb...

Csak egx kérdés hozad, ex más országban vagyok nekem € ban írja ki az árakat , neked forintban?

Köszönöm ha írsz. :)

2018. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.... a kommenteket is válogatják, ha jot írok az adot terméktől kapok üzenetet hogy köszönjük és megtekinthető a válasz az adot terméknél.

De ha rossz nem jelenik meg sehol,mert negatív.

2018. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ebayon rendeltem 1500 ft-ért Thrasher pólót. Jó anyaga volt nem volt gagyi.
2018. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!