Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » IOffer! Megbízható? Vélemények...

IOffer! Megbízható? Vélemények? Tapasztalatok? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Helló. Most találtam rá az iOffer oldalra. Több hírdetés címe eléggé érdekes volt stb.. főleg amikor az adidas cipőknél felhozott egy Nike Yeezyt :) Néztem pár dolgot, eléggé olcsón. Szerintetek megérné megrendelni? Sikeresen ideérne? A címben 5 db gatyát említ 677 forintért. Szerintetek ez igaz? 5-5 gatya, 1 öv, és 1 pulóver (márkások) 3500 forint kb. Mit gondoltok? Várom a válaszokat.

2018. jan. 24. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ami olcsó (hamisítvány) az rossz minőségű anyagból készült, a ruhákna, nincs szabása, és a többi. Gyakran a képen látható termék helyett valami irgalmatlan gagyit kapsz, és akkor hova mész reklamálni?
2018. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában az ilyen oldalakon az eredeti termékek képével hirdetnek aztán hamisat kapsz majd természetesen.

Ég és föld a kép és a valóság.

Ha egyáltalán kapsz valamit....

2018. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek: Nem azért veszem őket, hogy most én legyek az istekirálycsászár mert alapból van pár ilyen kínai cuccom. Nem úgy fogok majd beállítani, hogy lehúzom a nadrágom és figyuzzámá milyen gatyám van meg nézzedmá a pulcsim. Látodazövem mole? Így is úgy is fogok rendelne, csak szerintetek megérkezik-e vagy volt-e már olyan akinek nem érkezett meg. Nem fogok belehalni ha nem jön meg..


Jah, és még az első kommentelőnek.. nyugi megtehetem, hogy vegyek eredetit és van is pár... de ha jó minőségű akkor ugyan ott vagyok vele.. jól néz ki és kényelmes. Nem vagyok ilyen hype meg nemtom milyen ember.

2018. jan. 25. 07:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Rendeltem. 90%-ban elégedett vagyok .Ma is jött termékem onnan.

%-ot (vevő) + visszajelzéseket nézz.

De jó ha tudod vásárló védelem NINCS

2018. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elöző vagyok!

NEM márkásak, replikák

2018. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!