Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok mondani olyan helyeket/...

Tudtok mondani olyan helyeket/megbízható weboldalakat (külföldi vagy magyar is jó), ahol magas minőségű replika táskákat, kiegészítőket lehet venni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezek sem olcsók (akár 100.000,- Ft körül is vannak), de mindenképp olyanokra gondolok, amelyek szinte megkülönböztethetetlenek az eredetitől.

2018. jan. 25. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ali, DHGate, Taobao, r/Fashionreps.

Nem sokkal fogsz olcsóbban kijönni max ha nagy mennyiségben rendelsz de mivel még a keresőt sem tudod használni ezért a jó minőségűeket sem fogod megtalálni.


Felejtsd el inkább és ne próbálj felvágni designerrel ha nincs rá pénzed. Úgyis látszik valakin, hogy megengedheti magának vagy sem.

2018. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Instán, lr fashion, dorcishop, most ez a kettő jutott eszembe de insta tele van ezekkel :)
2018. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Instan vannak tok jok, en rendeltem klaudia rendelestol, pl nala kellett varni sokat, dorcishopnal is tok szep dolgok vannak es az arak is jok.

En meg turizni szoktam es neha kifogok csodas kincseket:)

2022. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!