Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel a...

Milyen ruhát vegyek fel a keresztelőre?

Figyelt kérdés

Hétvégén hivatalos vagyok egy keresztelőre. Milyen ruhában illik menni? Nem nagyon voltam még ilyen eseményen.

27 éves nő vagyok. Fekete nadrágra magassarkúra meg egy csinosabb felsőre gondoltam.



2018. jan. 29. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó az elgondolásod.

A lényeg, hogy csinos legyen, de nem túl kihívó. Pl. ne legyen kivágott, átlátszó a felsőd. Vagy ha esetleg szoknyában mennél, akkor ne legyen túl rövid.

2018. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ahogy az előző is írta, elegáns, de nem túl kihívó :) Esetleg ha még tanácsolhatom, fedett legyen a vállad, templomba nem illik meztelen vállal menni
2018. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó elgondolás. Én egy nadrágot egy szép blúzt és egy blézert vennék fel. Biztos nincs meleg még ilyenkor.
2018. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvasom a kulcsszavaid között, hogy templom. Ott a kabátod legyen csinos, mert nagyon hideg van általában minden templomban. Amit leírsz öltözetet, mert utána szokott lenni ebéd, vendéglátás, teljesen jó. Én is hasonlóban voltam.

Szóval ne pufikabátban ülj be. :)

2018. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindegyikőtöknek, mentek a zöld mancsok! :D :D
2018. jan. 29. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így jó. A kabátod is legyen elegánsabb, mert a templomban nem valószínű, hogy le kell venni.
2018. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. jan. 31. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!