Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szerintetek? Részletese...

Lányok szerintetek? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Milyen rövid szoknya az amit még felvennétek? Szexi, csábító, de nem ribis? Milyen harisnyával, fehérneművel viselnétek? Pl buliban, randin? Hány évesek vagytok?

2018. febr. 2. 08:03
 1/6 anonim válasza:
16%

Nalam 1.szabaly,hogy buliba sose vegyek fel szoknyat. Az alkatom miatt nem allnak meg a pasik,hogy ne nyuljanak ala.:p

20L

2018. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Elsődleges szabály.

Buliba nem veszünk fel szoknyát.

De amiben èn jól érzem magam az a Comb közèpig érő szoknya. A pícsa villantó extra miniket qrvásnak tartom.


Én testszínű enyhe csillámos harisnyát kedvelem.

A fehérnemű nem tudom miért kérdés mert az nem látszik. De 98%-ban francia bugyit hordok hol csipkéset hol simát hol színeset. Szóval szerintem az lenne rajtam de mivel az nem látszik így lényegtelen szerintem.

24 éves vagyok.

2018. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Munkába kicsit térd fölé érőt. Máskor, vagy buliba lehet rövidebb is, kb. comb középig érő. Ki szoktam próbálni, hogy milyen benne leülni. Ha úgy sem túlzó, akkor felveszem. Mert már jártam úgy, hogy egy rövidebb szoknya tök jó volt, és nem mozdult el egyáltalán. És egy hosszabb szoknya valami olyan anyagból volt, hogy ahogy leültem teljesen felcsúszott és tök rövidnek nézett ki.

Harisnya ilyenkor fekete, nem átlátszó.

Jobb időben vékony testszínű vagy fekete.

2018. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Ha valakit ennyire leköt, hogy a randi/bulira milyen alsóneműt vegyen fel szoknya alá.... Dugni készülsz?


1. Mai bulik nem az én világom...tudnék mesélni.

2. Olyan helyre értelmes csaj nem vesz fel szoknyát.


A szoknya hossz combközép, rakott szoknya, körszoknya és muszlin fodros dús szoknya amik részemről szóba jöhetnek. Nem egy ruhát magam készítettem (ruhatervezőin tanultam szval nem kuka minőség).


Alsóneműven úgy vagyok szeretem a franciát és a tangát is (bár az utóbbi nem egészséges odalent).


A szoknyákhoz egyedi kis kényelmes vékony anyagú rövid nacikat varrtam a perverz kukkolók ellen. (busz/ lépcsőzés stb)


Általában combzoknit veszek fel, hűvösebb időben pedig egy testszínű harisnyát húzok alá.


De a combfixet is szeretem, használom. Úgy ribis ha kilátszik a csipkéje, az emberek szexkellékként tekintik holott nem az.

Persze ne tizenéves hordja.


Wc-nél is egyszerűbb, minthogy nekivetkőzzön az ember.

Amikor koszorús lányok voltunk a többiek szívtak is a harisnyával :)


Te tuti tizenéves vagy a szövegkörnyezetedből ítélve.


Szűzesség elveszítésre készülsz?


Randira is azok az emberek készülnek szexi alsóneműkkel, akik többet akarnak beszélgetésnél.


Szimpla ismerkedésnél mindegy mi van a ruhád alatt, legyél csinos.

A legutóbbi randin fürdőnacimban voltam xD s tali után mentem egy jót úszni. (jobb is volt az úszás, naaagyon sok unalmas vagy/és kamu ember van...)


Sokat agyalni se kell igazából, mit is veszel fel. Túlreagálják a csajok zöme.

Általába oda állok szekrényhez s nem igazán agyalom túl. Színvilágban passzoljon. Mert szabás/stílusban mind egybe illik (nálam).


A húgom képes 1-2órán át is túl agyalni.


25/N

2018. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Miniszoknya. Mindenhova felveszem. Munkába, buliba, utcára. Szerintem semmi baj nincs vele persze nem lóg ki belőle a seggem, nem olyan rövidre kell gondolni.


Az egyik szoknyám ez:

[link]

2018. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fél combig érőnél rövidebbet sohassee
2018. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!