Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi legyen? Lány társaim,...

Mi legyen? Lány társaim, tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

Pontosan egy hét múlva lesz egy alkalom, amikor is elmondom ,,a'' srácnak, mit is érzek iránta. És addig a napig szeretném egy kicsit a külsőmet rendbe tenni. Szerintetek mi lenne a legjobb, mit kezdjek első sorban az arcommal? smink, haj ötletek,

bármi ilyen jól jön☺ Jellemzőim: hosszúnak mondható barna haj, enyhén pattanásos, mitesszeres bőr

Még van 7 napom szerencsére, és szívesen fogadok bármit😊💞😘



2018. febr. 2. 20:33
 1/5 anonim válasza:
100%
A fiuk szeretik a termeszetesseget. Egy pici szempillaspiral, esetleg egy BB krém szerintem boven eleg
2018. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy ha szerelmet akarsz vallani neki, akkor már látott, nem? :D Nem hiszem, hogy van olyan fiú, aki ilyen helyzetben azt fogja figyelni, hogy 2 pattanással több vagy kevesebb van az arcodon. :D

Főleg, hogy elég rosszul is elsülhet, hogy ha mi most itt ajánlunk neked valamit, ami nekünk tuti bejön, te meg véletlen pont allergiás vagy rá. :D

2018. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is írta, szempillaspirál, BB krém (vagy alapozó). Sminkeléshez elő kell készíteni az arcot, hogy szép és tartós legyen az eredmény. Ami még fontos, a szemöldök. Pattanásokra korrektort, (nekem Eucerin DermoPurifyer van, nem csak eltakarja, de kezeli is a pattikat). A mitesszereket „vákumos géppel” szoktam tisztítani és BHA-t meg AHA-t használok. A hajadat meg igazíttasd az arcformádhoz! Bár egy hét nem sok mindenre elég, nekem évek kellettek, hogy mindenből megtaláljam a megfelelőt. Amúgy bátor dolog, elmondani mit érzel, de nem érdemes „ajtóstul rontani a házba”. Mi lenne, ha inkább lépésről-lépésre haladnál?

Mindenesetre sok szerencsét!

2018. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!☺

Az előzőnek: igazad van, megfogadom a javaslatodat, és megpróbálok lépésről lépésre haladni.😊

2018. febr. 3. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mitörtént azóta? :D
2018. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!