Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rossz méretű melltartó...

A rossz méretű melltartó viselése okozhat-e betegséget?

Figyelt kérdés
A páromnál látom,hogy van pár melltartója ami nagyin is kicsi a kosármérete és a fele melle kint van belőle.

2018. febr. 3. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Betegsége nem hiszem max lógni fog neki. Hogy érted hogy kilóg a fél melle? Látszik hogy szorítva van vagy csak dekoltázsa van?
2018. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehet hogy Push-upos a melltartója? Az kiemeli a melleket. Nekem is van jópár olyan melltartóm, és nekem is a fél mellem ki van belőle, de pont a méretem.

Egyébként betegséget nem okozhat, de azért nem épp a legjobb a melleinek ha egész nap leszorítja.

2018. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De push-up-so és a fél melle kint van belőle.
2018. febr. 3. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ezt a kérdést nem értem. Kép esetleg ? (Netről)
2018. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg neked hordja amikor ilyen e látod.
2018. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem egészséges. Légy úr és vidd el egy rendes fehérneműboltba, ahol segítenek a méretezésben és nagyobb kosárméretet keresnek neki. A nők szeretnek fehérneműt kapni :)
2018. febr. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egészséges hogy nem tartja jól a melleit. Pláne ha nagyobb idomokkal rendelkezik, akkor a gerincének is árthat egy rossz melltartóval.
2018. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy a vérkeringésnek sem jó, mert elszorítja.
2018. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!