Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Átmeneti kabát?...

Lányok! Átmeneti kabát? (Többi lent)

Figyelt kérdés

1 átmeneti piros ballonkabátom van. Szeretnék venni egy farmerdzsekit. A fórumokban mikortól szoktak lenni?

Valamint, a farmerdzsekit rögtön a télibabát után hordjátok? Ha nem milyet vesztek fel közte?

Hány és milyen átmeneti kabátaitok vannak?

Köszi aki válaszol :)

15/L



2018. febr. 4. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fórumos mondatodat nem értem, én ruhaüzletben szoktam ruhát venni. Télikabát után valami átmeneti kabátot hord az ember, ami bélelt. Farmerdzsekit akkor veszek, mikor tavasz végén már épp csak kell valami a póló fölé, amolyan kardingán helyett. Mind az átmeneti, mind a farmerdzsekimet a h&m gyerekosztályán vettem szezonvégi leárazásnál, 2 éve, darabját kb 3 ezerért.
2018. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A fermerdzseki és a tèlikabát között jó nagy átmenet van. Persze vannak olyan farmerdzsekik, amik béleltek.

Én is akkor hordom, amikor már jó idő van. Amikor elég csak egy rövid- vagy hosszúujjú pólóra felvenni, vagy nyári estéken, amikor hűvösebb van.

A téli kabát után nekem egy átmeneti dzsekis időszakom van, ami se nem vastag, se nem túl vékony. Utána jönnek a bőrkabátok, utána meg a farmerdzseki.

Nem tudom megmondani hány kabátom van. Nagyon sok. Imádom a szép kabátokat, annyira öltöztet és egy különlegesebb darab jól fel tud dobni egy egyszerűbb összeállítást is.

Farmer kabátom például 4 van.

25N

2018. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A teli kabatok utan egy meg vastagabb, derekig ero pufi kabatot hordok, ezzel egy idoben szoktam szovetkabatot is, utanna egy vekonyabb pufit. A kovetkezo "szint" nekem a borkabat es bqllonkabat, utana pedig a farmerdzseki :) osszesen van 2db pufi dzsekim, 2 szovetkabatom, 1 pelerinem, egy ballonkabatom es ket bordzsekim :) de mindet nagyon kedvezmenyesen, leertekelve sikerult megvasarolnom, nehanyat kaptam kozoluk :)
2018. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én Lengyelországban láttam, hogy nagyon sok nő hosszú pulóvert hord átmeneti kabát helyett. Én idáig ballont hordtam, de mindig belefülledtem, úgyhogy nem szeretem.
2018. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Gyapjúkabátot hordok farmer/bőrdzseki és télikabát között.

A farmerdzseki szerintem egyből még elég hideg, kivéve, ha van valami bélése, az most amúgy is elég divatos. Szerintem vannak már farmer kabátok az üzletekben, ha máshol nem, a Levi'sben tuti.


Átmeneti kabátom van több, de én 26 vagyok, 15 évesen úgy emlékszem valami bőrdzseki-félém volt.

2018. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!