Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolják a tinik, hogy...

Miért gondolják a tinik, hogy ez jól néz ki?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször latok olyat, hogy a térdig érő zoknit felhúzzák kívülre a nadrágra. Totál röhejesen néz ki, hogy lehet ez egyáltalán divat???

2018. febr. 6. 14:42
1 2
 1/13 October15 ***** válasza:
90%

Nem vagyok biztos benne, hogy vágom miről van szó. Illusztrálnád? Önmagában a térdzokni mondjuk az eléggé ifa.. :P Habár lehet csak én vagyok perverz, sőt biztos.


25F

2018. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én még nem láttam ilyet :D

Én akkor szoktam így felhúzni a zoknit, ha lovagolni megyek :D

2018. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 October15 ***** válasza:
80%

2.: Ezt a labdát akkor én most így elegánsan elengedném.

Mondjuk a kérdéses jelenséggel még én sem találkoztam, hála a jó istennek, elég idiótán hangzik.

2018. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos én láttam, méghozzá a mostohatesóm által..mit ne mondjak röhögtem is egy jót rajta, de ha neki ez tetszik viselje😂😂 Nem valami szép látvány szerintem, mi pedig nem vagyunk olyan jóban, szóval picit örültem hogy ilyet felvesz.
2018. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
A divat nem arról szól, hogy mi néz ki jól.
2018. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én időmben meg szoknyát húztunk a farmer fölé, meg pántos topot a pólóra... Így utólag röhejes, de akkor ez volt a "divat" :D

És még az a bizonyos trapéz nadrág, aminek mindenképp földig kellet érnie, különben hogy néz ki, és ha eső volt, lábszárközépig felszívta a vizet :D

2018. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kettes, igazan megemberelhetned magad, mert ugy viselkedsz, mint egy 13 eves szuz kisfiu. Ez nem a szexualitas kategoria

Amugy kerdezo, fogalmam sincs:D

2018. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolják egyesek, hogy ez nem néz ki jól? Miért ne lehetne? Szerintem teljesen szabad világban élünk, s ez a szabadság az öltözködésre is kihat. Tetszik nekik. Elhiheted, hogy nem Neked szeretnének megfelelni, nem is nekem. Maguknak, vagy esetleg a baráti körüknek. Mit gondolsz, hogy azért váltanak majd stílust, mert néhány embernek nem az ízlése? Nevetséges elképzelés. Hogy lehet ez divat? Úgy, hogy az emberek többségének elnyerte a tetszését, ezért felemelték arra a szintre, hogy ma már ez az általános divat a kamaszok körében. Ne ide írj ki ilyen értelmetlen kérdéseket, hanem foglalkozz magaddal. Milyen szép lenne a világ, ha mindenki a saját dolgával törődne. Nekem is extrém a stílusom. Meg is szólnak érte. De vállalom azt, hogy egy-két stílusbetyár, IQnindzsa beszól pusztán azért, mert én nem úgy öltözködöm, mint mások. Miért kellene megfelelni bárkinek is? Netán Te úgy élsz, ahogyan mások azt megszabják? Költői kérdés, ne válaszolj, nem érdekel. A lényeg az, hogy mindenki foglalkozzon MAGÁVAL, mert úgysem érdekel SENKIT az, hogy mit gondolnak ismeretlen emberek róluk. S ezt írom most úgy, mint egy 16 éves, az általános divatot nem követő, főként hipster/retro/vintage stílust képviselő, mások véleményére egy fikarcnyit sem adó, kamasz fiú. :-)
2018. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Szerintem, ha valakinek tetszik, akkor miert ne viselhetne? Nincs azzal semmi baj, ha az ember onmaga tud lenni.

Es nagyreszuk ezert nem tud onmaguk lenni, mert az ilyen emberek, igy latjak az egeszet.

Szomoru, hogy mindenkit el itelunk az oltozkodese alapjan😔

2018. febr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem fiatal korban mindenki bátran élje ki a kreativitását, öltözködésben is.

Későbbn amikor dolgozni kell menni vagy csak eler egy bizonyos kort, már úgyse teheti meg.

2018. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!