Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divat a fiúknál a...

Miért divat a fiúknál a bokáig felhajtott nadrág? Nagyon gáz.

Figyelt kérdés

Annyira vissztaszító, miért kell a bokájukat mutogatni? A másik meg hogy télen lefagy a lábuk?


Én is fiú vagyok de szerintem gusztustalan.


2018. febr. 7. 13:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is nagyon idétlenül néz ki. Teljesen férfiatlan, de hát a divatért mindent, az ő dolguk hogy öltöznek, mindegy hogy közben hülyét csinálnak magukból.
2018. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
A divat mindig változik. Ha nem tetszik nem muszáj követni. Senkinek sem ártanak vele,az ő dolguk. Nekem sem jön be, de eszembe sincs megszólni őket miatta. L.
2018. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

De mit kell mutogatni?

Senki nem kíváncsi rá.

Egy nadrág nem ezért készül, használjuk rendesen.

2018. febr. 7. 14:30
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Neked nem tetszik,másnak igen.Lehet másoknak a Te stílusod nem tetszik,ha valaki megjegyezné ezt neked fellennél háborodva..De Te simán beszólhatsz másoknak.Ha nem tetszik,ne nézd.
2018. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

Hadd idézzem egy másik kérdésre adott válaszomat:

"Miért gondolják egyesek, hogy ez nem néz ki jól? Miért ne lehetne? Szerintem teljesen szabad világban élünk, s ez a szabadság az öltözködésre is kihat. Tetszik nekik. Elhiheted, hogy nem Neked szeretnének megfelelni, nem is nekem. Maguknak, vagy esetleg a baráti körüknek. Mit gondolsz, hogy azért váltanak majd stílust, mert néhány embernek nem az ízlése? Nevetséges elképzelés. Hogy lehet ez divat? Úgy, hogy az emberek többségének elnyerte a tetszését, ezért felemelték arra a szintre, hogy ma már ez az általános divat a kamaszok körében. Ne ide írj ki ilyen értelmetlen kérdéseket, hanem foglalkozz magaddal. Milyen szép lenne a világ, ha mindenki a saját dolgával törődne. Nekem is extrém a stílusom. Meg is szólnak érte. De vállalom azt, hogy egy-két stílusbetyár, IQnindzsa beszól pusztán azért, mert én nem úgy öltözködöm, mint mások. Miért kellene megfelelni bárkinek is? Netán Te úgy élsz, ahogyan mások azt megszabják? Költői kérdés, ne válaszolj, nem érdekel. A lényeg az, hogy mindenki foglalkozzon MAGÁVAL, mert úgysem érdekel SENKIT az, hogy mit gondolnak ismeretlen emberek róluk. S ezt írom most úgy, mint egy 16 éves, az általános divatot nem követő, főként hipster/retro/vintage stílust képviselő, mások véleményére egy fikarcnyit sem adó, kamasz fiú. :-)"

2018. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%

Nem maguknak, nem barátoknak akarnak megfelelni, hanem egyedül annak, amit a divat diktál. Így lesznek a fiatalok tömeggyártmányok (Tisztelet a kivételnek!).

Nevetséges divatok jönnek, ők meg azt majmolják.

És valóban senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki hogy öltözködik, engem sem zavar, nem ez alapján ítélem meg az embert, azt tartom szánalmasnak, hogy jön valami őrület, és mindenki azt kezdi másolni, csak azért, mert az a divat, és a fiataloktól ,,el van várva", mert ha egyedi vagy, kilógsz a sorból, és kinéznek mindenhonnan.

2018. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Ez a divat. Ha nem tetszik, ne hord úgy. De a többieknek hagyd meg azt az örömet hogy úgy öltözködjenek ahogy nekik tetszik.
2018. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%
Mi a baj a válaszokkal? Miért lettünk lepontozva? Netán nem igaz az, amit például #7 írt? Gratulálok. :)Nehogy azt higgyétek, hogy meg tudjátok változtatni a gondolkodásunkat. Legalábbis az enyémet nem, és a velem hasonló korban lévőket sem (13-18 korosztály). Szokjatok már le arról, hogy másnak az életébe akartok beleszólni. Ez a gáz, nem az öltözködés.
2018. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a lányoktól is megkérdezheted kérdező!

Ők is majmolnak minket , mi meg őket.

2018. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén én sem értem, de valóban a lányok is így hordják. Nekem semmi bajom azzal, hogy más hogy öltözködik, de ezt az egy dolgot nem értem. Aki így hordja írja már le nekem, hogy nem fázik? Tènyleg csak kíváncsi vagyok. Èn csizmában vacogok tèlen és közben látom, hogy az emberek -15 fokban így mászkálnak..nyáron még megértem, tetszik nekik okès, de télen? Nem fáztok?
2018. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!