Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most a bojtos sapka az divatos...

Most a bojtos sapka az divatos fiúknak, lányoknak egyaránt?

Figyelt kérdés
Sok lányon látom meg fiúkon is, nem túl kisgyerekes meg 90-es évek hatású?
2018. febr. 7. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne hordhatnának azt? Szerinted érdekel bárkit is, hogy mit gondolnak mások? Netán Te úgy élsz, hogy másoknak szeretnél megfelelni? Elég kellemetlen lehet így kimenni az utcára. Tetszik egyébként, bár nem hordok. Nekem a flat cap és a kalap (boater, bowler, panama) az örök kedvenc.

(16/F)

2018. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem bojtos van. Eredetileg nem ilyet akartam venni, hanem mindenképp bojt nélkülit. Voltam Decathlonban, westendben majdnem az összes boltban, de a 90%-uk bojtos volt, a maradék 10% meg szarul állt, vagy a színe volt gáz.

De nem bántam meg, azt mondják jól áll. :D

2018. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es, miért kell arrogánsnak lenni és kiforgatni a másik szavait? Ki mondta, hogy nem hordhatják? Ezek szerint az öltözködés kategóriának semmi értelme, igaz?
2018. febr. 7. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Te írtad, hogy "gyerekes és 90-es évek hatású". Ezzel nem hiszem, hogy arra akartál utalni, hogy mennyire jó, hordják csak. :-)

2018. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Óvodás fejük van tőle.
2018. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még most is sokan hordják azt a modelt, nyuszi szőr bojtja van.

Tavaly télen láttam már. Iskoláskortól, bizony még az 50-es nők is hordják. Én is hordanám, de van több másmilyen...

Fázik a fejem. és pont.

Sőt nemrég láttam " minyon " gyerek sapkát. Bevállalós felnőtt is hordhat nagyon hasonlót.

Megfelelő színekkel, szem száj nélkül.

De van aki hord. Hideg van.

( különben, munkavédelmi sapka a bojtos ).

2019. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem viselj kobakot! Az tuti nyerő lesz..
2021. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!