Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyetek azokrol a...

Mi a velemenyetek azokrol a palikrol akiknek van penzuk, de direkt olcson oltozkodnek? Lasd 5000 forintos cipo,6000 forintos 4 eves nadrag, olcso ing stb 28F

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 01:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Semmi. Mindenki úgy öltözködik ahogy akar. Valakinek egyáltalán nem fontos a ruházkodás.
2018. febr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Te ilyen vagy? Miért öltözködsz direkt így?

Amugy nekem nem jön be, szerintem ha valaki megteheti az adjon ápoltságára, külső megjelenésére....., de nem tudom mi van a háttérben.

2018. febr. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
"nem a ruha teszi az embert" Ezt nem én mondom, ez egy szállóige. Van aki nem szeret hencegni a vagyonával.
2018. febr. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Az ápoltság nem pénzfüggő!!!Emelett szerintem így könnyebb elkerülni az aranyásó,ingyenélő kehúzkodós nőket.Ha valakinek télleg tetszel akkor6000 forintos nadrágban is fogsz.
2018. febr. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Kérdéseddel az 'előre megfontolt szándékos rongyrázás' bűnét követed el.

Sokszor fogod beütni arcodat, ha az szerint itélsz meg valakit, hogy mennyibe kerül öltözéke.

.

Nem kell viselnie nyakkendőt a 'nyakkendős' bűnt elkövetőjének, viszont ha valakinek az napi öltözékéhet tartozik, még nem kell bűnöznie.

2018. febr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Az egyik rokonom Németországban.... khm....a testéből el. Nem keres rosszul, de nem is extra sokat mert nem dolgozik sokat.


Lidl, H&M, Pimkie stb. szintjén öltözik, viszont sokat utazik, gyönyörű és modern a lakasa.

Parfüm és társai drágák de a ruhái tényleg nem dragak.

Van pár jobb cipője (Tamaris, Esprit, Timberland) de ennyi.

2018. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Ja ő lány de szerintem mindegy ebből a szempontból.

Szerintem legyen valaki divatos és igényes. De azt olcsón is meg lehet oldani.

Lehet valaki jól öltözött H&M ruhákkal is.

2018. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Hogy néz ez ki a gyakorlatban? Ha látszik, hogy minőség szintjén ez sehol nincs, az nem kelt jó benyomást. Márpedig egy cipőn például nagyon tud látszani.
2018. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Hát tudod, nagyon sokaknak pont azért van sok pénze, mert az élet minden területén így költenek. És igazuk is van.
2018. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert egész egyszerűen nem érdekli a divat, ezért költeni sem akar rá. Mint ahogy téged nem érdekel mondjuk a kertészkedés. Viszont öltözködni kell, kertészkedni nem muszáj. Ha muszáj lenne te sem vennél drága ritka növényeket, hanem letudnád egy olcsó fikusszal...vagy nem? ;)
2018. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!