Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicseréltethetem az alsónadrág...

Kicseréltethetem az alsónadrágokat a H&M-nél?

Figyelt kérdés

Vettem a H&M-ben 12 db alsónadrágot. Értük 16 ezret fizettem. Sajnos a gatyákat nem lehetett megnézni mekkorák mert 3-as csomagban voltak és pont a nyitónál voltak a lopásgátlók. Csak azt láttad, hogy l vagy xl-es.

Na már most az én méretem xxl-es, ezért itt xl-est vettem ami a legnagyobb. Otthon, amikor kibontottam láttam, hogy baromi nagyok. Fel se próbáltam.

A kérdés az, hogy kicserélhetem ezeket kisebbre?

mert csoro vagy és 16 ezer forint nekem sok pénz.



2018. febr. 10. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb helyen nem cserélik/veszik vissza, mert higiéniai termék. Mondjuk ez nem is baj.

De megpróbálhatod.

2018. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A H&M-nél emlékeim szerint a blokkra vannak írva a csere feltételek. Nézd meg, blokk nélkül úgyis esélytelen a dolog. Én amikor bizonytalan vagyok, csak egy darabot (csomagot) veszek, ha minden klappol, megyek a többiért.
2018. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alsogatyat nem cserélnek. Amúgy is szetszedted az egysegcsomagot.
2018. febr. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam már hasonlóan, vettem alsóneműt, de rossz méretben. Mondjuk én nem bontottam ki, és nekem visszacserélték, mondtam, hogy mérethiba. Sőt, általában alsóneműre az vonatkozik, hogy ha rossz méretet vettél, akkor kicserélheted.
2018. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szó nélkül kicserélték nekem is.
2018. febr. 12. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!