Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Osztálytársamtól egy estére...

Osztálytársamtól egy estére szeretném elkérni a cipőjét, mert a ruhámhoz az illik. Nekem nem nagyon van olyan. Hogyan kérjem el tőle?

Figyelt kérdés
Oda fogja adni?
2018. febr. 11. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk, hogy oda adná-e?

Ha jóban vagytok akkor talán...de ha meg nem akkor szerintem nevetséges is lenne elkérni tőlle.

2018. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
szia figyu jarok a labgomba kezelesre egy hete kenem canestennel szoval tuti nem lesz semmi baj szoval az a helyzet szeretnem elkerni a cipodet hogy a 42es elefant labaimat beleszuszakoljam aztan elmenjek a diszkoba hogy felszedjek valakit meg leitasson ne aggodj nem fogom lehanyni a cipodet szoval kolcson adof lecives?
2018. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk írd le azt, amit a kérdésben... Ha jóban vagytok szerintem úgyis odaadja. Bár nem értem miért nem vagy képes a sajátodban menni, de te tudod.
2018. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Ne égesd magad!

Ha osztálytársad adná is, valószinű, hogy a szülők megvétóznák! - nagyon helyesen.

Mi történik, ha valami baja történik?

2018. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha történne vele valami akkor megtéríteném természetesen.

Csak egy este kellene, vacsorához.

2018. febr. 11. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ebben semmi furcsa nincs, nem tudom holélnek azok, akik szetinte ez "helytelen"...:'D Van szád, kommunikálj vele.
2018. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagy vele, akkor szerintem nyugodtan kérd el tőle. Mond el, hogy mikorra kellene és mihez és kérdezd meg, hogy kölcsönkérheted-e, tudná-e nélkülözni eddig. Szerintem ebben nincsen semmi rossz vagy bunkó dolog, én is kértem és adtam is már kölcsön cipőt, még ruhát is.
2018. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes kellene, hogy legyen, ha ilyen egyszeri alkalomról van szó. Én is adtam már kölcsön sneakert tesómnak. Az egész attól függ milyen viszonyban vagytok.
2018. febr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem személyfüggő. Én nem szeretem kölcsönadni a holmijaimat. Ráadásul attól, hogy megtérítenéd a kárt ha tönkremenne, még lehet sajnálná a cipőt.
2018. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!