Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete inghez és szürkés-feket...

Fekete inghez és szürkés-fekete kardigánhoz milyen színű nyakkendő illik? Férfi

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kék, szürke, talán fehér.
2018. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fehérrel nagyon elegáns lenne.

N

2018. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szeretnélek elriasztani attól hogy valamilyen kirívó színt válassz hozzá. A fehér egyáltalán nem lenne elegáns, inkább olyan falunapos lenne. Inkább sötétebb színű nyakkendőt vegyél fel hozzá.
2018. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nem igazán erőltetném a kardigánhoz a nyakkendőt-
2018. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 33/6 válasza:

Kardigánhoz én sem erőltetnék nyakkendőt. Sötét ing / sötétszürke zakóhoz egyébként bármilyen színű nyakkendő jó lehetne, ha egyébként a stílusodba belefér, bár minél rikítóbb, annál falunaposabb lenne. (a falunapos is jó kifejezés, de időnként jót nevetek azon a leíráson is, hogy valaki kicsípi magát, mint Szarospista Krisztus neve napján. Mi ne így tegyünk!)

Ha ragaszkodsz a kardigán ÉS nyakkendő összeállításhoz, akkor valamilyen sötét színű, jó sötét kék, bordó, ilyesmi. És az egészet végképp elfuserálhatod egy Hurvinyek/Speibl bácsis cipővel.

Kardigánhoz akkor már inkább tornacipő, de ez nem lesz egy örökzöld elegancia.

2018. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!