Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még OLCSÓ kilós turkáló...

Van még OLCSÓ kilós turkáló budapesten?

Figyelt kérdés

Ajánlották a Humana vintage nevű turkálót , és ma el is mentem, de mint manapság a legtöbb turkálóba, itt is nevetségesek voltak az árak, ahhoz képest hogy HASZNÁLT ruha.

Kb 7-8 éve rendszeresen csak turkálóba jártam, és akkoriba még nagyon sok olyan volt ahol 300-400 ft/ kg áron kaptam a ruhát, de ezek bezártak, és sehol sem találok sajnos.

Mindemellett attól tartok, hogy akkora divat lett hirtelen ez a turkáló mánia, hogy az összes felemelte az árát, és egy használt ruha ma már ugyan annyi mint egy új.

Léteznek még 300-400 ft/kg-s áron működő turik??



2018. febr. 14. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
2018. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Én a Hádán akadtam ki a héten. Felsők 3999-től 5999-ig amik jól néztek ki, dzseki 6999!!! Konkrétan 2999 alatt NEM találtam normális cuccot.

Azért álljon már meg a menet, hova szállnak ennyire el?!

Humana is drágul de az még nem ennyire pofátlanul.

2018. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

a kilós Háda is 4000ft/kg :'D ....

Köszönöm első, sajnos a google-t már végignéztem, de amit ők olcsónak gondolnak az még mindig a 2-3 ft egy felső, ami véleményem szerint egyáltalán nem "olcsó" egy használt ruháért :)

2018. febr. 14. 15:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van. A legolcsobb turik is 2000/kg legalább. Legalábbis ahol épkézláb cuccok vannak.
2018. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szolnokon nyílt egy fäsza. Pesten én nem tudok egyet se. A háda is csak akkor éri meg, ha 50% akció van a kilósra.
2018. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk egy vintage használtruhaboltot ne hasonlítsunk már össze egy kilós turival. Míg az elsőben válogatott, jó minőségű ruhák vannak, addig a második árujának fele szemét.

A Humanának is vannak nem vintage üzletei, amiben jóval hígabb a választék, persze ott is lehet kifogni jó dolgokat de rohadz nehéz. Hetente minden nap csökkentik az árat. Utolsó nap asszem 200 ft minden. Ez a Bikás park közelében van. Nem kell minőségi turiba járni, ha filléreket szánsz ruhára.

2018. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A humanak ha utolsó nap mész ahol 200 /db egy ruha akkor tudsz olcsón vásárolni.

Ha nagyobb darabokat veszel (kabát nadrág pulcsi) akkor simán lehet 3-400/kg ruha vagy még kevesebb.


A mai turik már divatosak, igényesek, minőséget adnak, ennek ára van.


Emlékszem olyan turikra anno, amikben ilyen járóka jellegű tarolokban ömlesztve voltak a cuccok.

Az kerülhetett annyiba kB. De ott 90%hibás ódivatú cucc volt.

Manapság a turik is sokat fejlődtek, hála égnek.

2018. febr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

7. ez érthető, de ne kerüljön már egy HAZNÁLT Orsay dzseki 7000-be amikor Orsay-ben VADIÚJKÉNT 8000! Na meg 4000 forintos turkás felső? Fast fashion boltokban is ennyi és ott újak. Kicsit elszállt a Háda. De ez nyilván azért van mert


1. egyre inkább plázákba költözik ergo drága a bérleti díj

2. nagy divat túrni, a divatos dolgokért meg fizetni kell


Sosem voltam egy turkálóba járó típus (4-5 jó darabom van onnan csupán), de most hogy vicc kategória lett a Háda, már nem is leszek. És a legdurvább, hogy egyre inkább tömegcuccokat áruk tehát aki oda jár sem mondhatja hogy egyedi, meg "az a ruha nem jön szembe", mert pont csupa Orsay, H&M, New Yorker cuccot láttam ott 4000-5000 forintért.

2018. febr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*HASZNÁLT
2018. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Iletve a reklám. Forgattak reklámot, régebben nem volt neki.

Szóval turkáló, de ugyanolyan paraméterekkel mint egy divatüzlet, azzal a különbséggel hogy itt van gagyi (foltos, régies) cucc is. Azok olyan 1790-1990 áron vannak.

2018. febr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!