Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék csináltatni egy...

Szeretnék csináltatni egy Call of Duty WW2 pólót és azt találtam ki hogy tennék a vállára egy vaskeresztet. Lehet belőle bajom ha közterületen viselem?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 17:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Pontosabban egy vaskereszt clipartos képet.
2018. febr. 17. 17:19
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2018. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A Vaskereszt egy eredetileg porosz katonai kitüntetés, nem tiltott, egyeduralmi jelkép. Ha csak azért akarod hordani, mert tetszik, akkor lelked rajta, de ha azonosulsz is a kitüntetés második világháborúban nyert értelmével, akkor nem ajánlom. Ellenben arra figyelj, hogy némelyik kitüntetés közepében van egy horogkereszt is. Ezt már lehet egyeduralmi jelkép használataként értelmezni. Azzal számolj, hogy általában náci felvarróként találkoztak csak vele sokan, ezért egyértelműen arra fognak asszociálni.


Summa summarum: Nem, nem lehet belőle bajod, ha nincs a közepében horogkereszt.

2018. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom a vaskeresztnek van egy olyan típusa amelynek közepében van egy horogkerestt de ebben nincs. És csak azért mert tetszik. És tudom hogy nem önkényuralmi jelkép de aminek köze van a második világháborúhoz azzal óvatosan bánok. :D
2018. febr. 17. 17:42
 5/10 A kérdező kommentje:

Ilyen


[link]

2018. febr. 17. 17:45
 6/10 A kérdező kommentje:
De a másik hogy akkor inkább vaskereszt helyett lehet letöltök egy képet valamilyen rankről a játékból és azt teszen rá.
2018. febr. 17. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha látszódik, hogy csak játékrajongó vagy, nem pedig egy kopaszra borotvált tesztoszteronbomba, aki szabadidejében szívesen skandálja azt, hogy mekkora magyar és Szálasi képére veri a farkát, akkor nem lesz baj. De most ne tántorodj meg, nyugodtan tetessed rá. Ha zavar az, hogy esetleg emiatt kinéznének az emberek maguk közül, akkor csináltass rá még magyar, amerikai, brit, orosz kitüntetéseket is, és akkor végképp látszódni fog, hogy csak szereted a CoD WWII-t.

(Amúgy eszméletlen játék. :D Megértem a rajongásodat. Ezt az oldalt pedig ajánlom pólókészítés céljából: [link] Felhasználóbarát, könnyen megtervezheted a ruhát.)

2018. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És összefutottam még egy COD fannal :D. Legalább valaki igazás érti mit szeretek rajta. Szerintem az eddigi legeslegjobb fps játék :D. És ez a magyar, brit, amcsi kitüntetés zseniális ötlet. :D És akár hiszed akár nem, pont itt csináltatom a letmicro-n. Köszönöm a válaszokat és örülök hogy egy játékfannal is összefutottam.
2018. febr. 17. 18:01
 9/10 A kérdező kommentje:
Rengeteget játszok vele de az introt videó ami a legelején van valahányszor nézem a hideg futkos a hátamon olyan feeligngje van. A zenék pedig zseniálisak, nagyon adják a hangulatot.
2018. febr. 17. 18:17
 10/10 A kérdező kommentje:
Sorry hogy mindent elírok
2018. febr. 17. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!