Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet képeket nézni...

Hol lehet képeket nézni arról, hogy hogy lehet szépen, divatosan felöltözni?

Figyelt kérdés
Tehát hogy manapság milyen ruha a divat. Vagy hogy milyen stílusok léteznek. Tudtok bármilyen honlapot, insta oldalt, bármit? Normál utcai öltözködés érdekelne. Fiatal nő vagyok.
2018. febr. 17. 19:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az utcán meg lehet figyelni, de az nekem valahogy "nem elég".

És általában az emberek (nem magas keresetű nők) melyik ruhaboltokban vásárolnak?

2018. febr. 17. 19:04
 2/6 anonim válasza:
57%
Pinterest, tumblr jo kis inspiracio
2018. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ott mire kell rákeresni?
2018. febr. 17. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Street outfit


Winter outfit, ilyesmiken szoktam inspirálódni, de mindig rájövök, hogy a harisnya-csizma nem nekem való, mert abbna megfagyok :D


De tavasz-nyár-őszre szuper ötleteket gyűjtök, akkor harisnya-szoknyázok 99%-ban.

2018. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom;)
2018. febr. 17. 22:19
 6/6 A jó édes ***** válasza:
Női vonalon is egyre kevésbé van értelme a divatot követni, mert egy csomó "bespoke for women" könyv és stílus útmutató létezik már. Persze korlátozott pénztárcával és praktikával nyilván nem visel ilyen darabokat az ember, ellenben megtanítják az alkalomhoz illő és helyes öltözködés alapjaira.
2018. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!