Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát adjak neki?

Milyen ruhát adjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy formátlan ruha (mintha egy hálóing lenne) ,aminek az anyagáért és mintájáért oda van a barátnőm. Mivel tudok varrni arra gondoltam születésnapjára megveszem és átszabom neki, azonban nem tudom ,hogy nyári ruhát csináljak belőle vagy inkább valami különlegeset. Barátnőm stílusa inkább sportos, így csak egy szoknyát nem adnék neki. Ruhákból is ,ha hord valamit akkor az strandruha vagy alkalmi ruha.

Azért vagyok problémában ,mert az anyag alapja fekete és azon vannak a minták, így nem tudom nyárára jó ötlet-e adni ilyet.



2018. febr. 18. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Meg alkalmi ruhanak is jok lennenek:)

2018. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ügyesen tudsz varrni alakítsd át olyanra ami ilyen overál (tehát olyan mint egy ruha csak a szoknya része helyett rövidnadrág van). Mivel az kicsit sportosabb mint egy ruha.

Ha meg nem szeretnéd olyanra amit az előbb leírtam szerintem szabd át amilyenre gondoltad biztos örülne neki.

2018. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D nekem eszembe se jutott hogy rompert varjak belőle :D nagy segítség volt. Szerintem az lesz
2018. febr. 18. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!