Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok rolam? Baratkozn...

Mit gondoltok rolam? Baratkoznatok egy ilyennel vagy inkabb elkuldenetek messzebbre?

Figyelt kérdés

Hat eloszor is pink hajam van mar egy eve, ezt kiegeszitve ket db tagesszel (egyik 18 masik 22) ja meg van egy septum piercingem

Oltozkodesben inkabb a laza cuccokat szeretem (deszkas mivoltambol fuggoen Thrasher polo az barhol barmikor johet)

Altalaban egy fekete szetkapott csonaci van rajtam valami feliratos poloval ami ala neha szoktam venni pulcsit

A kabatokat magamnak fujom/festem akrillal szo altalaba nem futok szembe az utcan hasonlokkal, batikolni is szoktam a poloim, mert imadom, mar a vedjegyemme valt.

Taska cipo az csak a szerelmem a nagybetus VANS,

Viselkedesem az szerintem nem nagy cucc, barmilyen emberhez odamegyek ha kell, felenk egyaltalan nem vagyok,imadok hulyulni meg csillezgetni, deszkazni kiulve valahova a varosba, szeretek is emberek kozt lenni ebbol adodoan sok a baratom es eleg nagy a haveri korom

Egyebkent 17/l



2018. febr. 18. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Egyedinek tuuunsz es jo hogy nem akarsz tomeglany lenni
2018. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Fú de egyedi a stílusood. Hüha. Csak ötmilliárdegy 17 éves szaladgál még batikolt pólóban már úgy 60 éve...

"sok a barátom és elég nagy a haveri köröm"

Jól tudod te a választ a kérdésre, akkor minek tetted fel? Kell az egosimi?

2018. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Ja nagyon egyedi, minden második tinin csönaci szaggatva, tipikus deszkás, engem nem érdekelnél tulzottan, nem szeretem a srácnak kinézö csajokat.


24 ffi

2018. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azert mert kivancsi vagyok hogy igy lathatatlanban ki mit gondol rolam, egyebkent mindig ilyen morcos vagy?:/
2018. febr. 18. 12:10
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
VANS táska, batikolás nagyon szokatlan... hagyjuk már, tucat vagy, aki hülyeségekkel (pink haj, etc) próbál "egyedi" lenni.
2018. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De en nem probalok egyedi lenni csak szimplan igy erzem jol magam, nagyon jol tudom hogy millionyi ilyen ember futkozik meg osszevissza a vilagba :D itt a kerdea az volt hogy ti baratkoznatok e egy ilyennel.
2018. febr. 18. 12:14
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Persze! Csak előtte beíratnám egy nyelvtanfolyamra. Amúgy semmi probléma nincs azzal, ha így szeretnél kinézni. Mindenki legyen olyan, amilyen szeretne. Én nem küldenélek el. Akár egyedinek tartja valaki, akár nem, szerintem igenis jól néz(het) ki. Csak egy dologtól kellene megkímélned. Mégpedig a "csillezgetni" szó használatától. :-)
2018. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Egyedi vagy. Kész. Ne foglalkozz a többi hülyével. Tetszik a stílusod, egyátalán nem tömeg. Vedd fel azt amit szeretsz és amiben jól érzed magad, az hogy ki mit gondol erről nem számít
2018. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek,azoknak is akik negatív véleményt írtak,jó volt meghallgatni, ti, hogy láttok engem, bár változni nem fogok mostanában, egyszóval béke mindenkinek :)
2018. febr. 18. 15:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Te magad állítottad, hogy sok barátod van, és nagy a "haveri köröd". Akkor minek kérdezed meg, hogy barátkozna-e veled valaki??
2018. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!