Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Na hát azvan hogy meghívtak...

Na hát azvan hogy meghívtak egy házibuliba. Először hívtak meg és mit vegyek fel? Többi lent.15/L

Figyelt kérdés

Nos mondhatni nőiesebben öltözködök..általában magas derekú vagy sima nadrágot veszek fel egy bodyval és egy bakanccsal.(remélem ez segít)és ott lesz az exem is.. akivel még mindig bolyongunk egymás körül (remélem értitek de nem tudom hogy fogalmazzam meg xd)és szeretnék neki tetszeni.. szóval valahogy úgy kéne felöltözöm

és lenne még egy dolog.osztálytársaimnak és egyik haverjuknak lesz ez a bulija.1 szülinap 2 névnap.16 évesek lesznek és szeretnek piálni(😂) kosarazni meg ilyenek (nem a legjobb fiúk mármint nem ez a jó tanuló társaság)és gőzöm sincs mit vegyek nekik:/ arra gondoltam hogy veszek egy egy üveg piát de nemtudom:/ tudnátok ötletet adni?:)


2018. febr. 20. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Tehát olyan ruha kell, hogy biztos meg akarjanak dugni? :D Szerintem ahhoz elég nektek a pia is, tekintve, hogy te elég könnyűvérű lehetsz, ők pedig nem jó fiúk.. :D
2018. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Ezt az öltözködési stílust tömegnek hívják.

Es minek akarsz inni 15 evésen? Szégyen vagy gecc

2018. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nadrág, body és bakancs...na ezt nevezem nőies öltözködésnek :D
2018. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Na hát az van, hogy akkor vegyél fel egy szoknyát, harisnyával, és egy felsővel. Nem szokás általában kiöltözni egy ilyen tini házibuliba. Pia alatt meg remélem kölyökpezsire gondoltál :))
2018. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

22:22

bunko parasztoktol valaszt nem kertem.

amugy meg..a mai vilagba kiaz aki nem iszik 15 evesen???(jo lehet van 1-2 kivetel)

dehat kerlek mikor mar a 12-13 eves gyerekeket lent latni a parton meg ilyen-olyan helyeken akkor mivan?

és én nem azt mondtam hogy be akarok rúgni mint a sz@r..azt mondtam hogy inni fogunk

2018. febr. 21. 05:35
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak ugy mondom hogy a noies oltozkodes nem a bodyt a bakancsot (!😂) es a nadragot foglalja magaban. Ez tomeg. De ne oltozz fel mashogy mint a hetkoznapokon. Felesleges
2018. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Jó lenne, ha nem általánosítanád a 15 éveseket, hogy mindegyik vedeli a piát. Van olyan, aki különb nálad szerencsére.

Ezen a nőies öltözködésen jót röhögtem, nem kicsit vagy eltévedve, sebaj.

Teljesen mindegy mit veszel fel, egyértelmű, hogy meg akarod magad dugatni, igazi kis tiniribi vagy.

2018. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Most azért rib anc, mert tinikorában el mer menni egy buliba, esetleg iszik is? Ne legyünk már ennyire előítéletesek. Kamaszkorban normális érdeklődni az ilyesmi felé, ha meg valaki nagyon berúg, az majd tanul a saját hibájából :D

Egyébként kérdező, szerintem szűk farmer bakanccsal, meg fekete felsővel jól néz ki, visszafogottabb, nem is fagysz meg benne télen.

2018. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Én pont 10 éve voltam 15 éves és az osztály nagyrésze már ivott, ha bulizni mentünk. Szerintem nem újkeletű dolog, hogy a tizenévesek isznak. Most mi van ebben? Miért kell játszani a szentet?

Egyébként szoknyát vennék fel a helyedben valamiféle vastagabb harisnyával, hogy azért útközben se fázz meg:)

De mindenképpen nőiesre vedd, szoknya vagy ruha. Vagy amit még a srácok nagyon dekoratívnak tartanak az a bőrhatású leggings.

2018. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
#9 azt nem a srácok tartják nőiesnek, hanem a prolik.
2018. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!