Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor várható a következő...

Mikor várható a következő nagyobb leárazás (leginkább az Inditex üzletekben)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lesznek majd a Glamour-napok, de azok alatt leginkább a HM-ben vásárolok csak, plusz kozmetikumokat, ilyesmiket.


De a Zarában pl. mikor lesz újra 20-50%-os leárazás?

Április környékén várható?


2018. febr. 22. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tél végén, tavasz elején szokták kiárusítani a cuccokat, amiket nem vettek meg télen.
2018. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Olyan még létezik? Hihetetlen ez az ország, semmi fejlődés. 10 éve is már lefutóban voltak az Inditex márkák, de hogy még ma is ezek után futkosnak, az már a szánalom kategória. Mintha nem lenne divat ebben az országban, de stílus se.
2018. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem tudom, hogy mi ez a szöveg nálad...

Szerintem a Zara, vagy a Stradi nem az a kategória, ami annyira sz.rt árulna. Nyilván vannak darabjaik, amiket sosem vennék magamra, viszont olyan is akad szép számmal, amik tetszenek, illenek a ruhatáramba. Az vitathatatlan, hogy nem lehet összehasonlítani az Inditex márkákat egy-egy nevesebb divatház darabjaival, de azért nem is kell úgy beállítani, mintha ezek egy szinten lennének a Pepco-val, vagy a kínais cuccokkal.

Van sítlusom, szeretem a divatot is és igyekszem követni. Igen, vásárolok a 'plázás boltokban', de van néhány high-end terméket, vagy olyan, ami egy nevesebb tervezőtől van. 17 éves vagyok, nem engedhetem meg magamnak 0 önálló keresettel, hogy Gucciban és Jimmy Choo-ban járkáljak csak.


Ezzel a lekezelő szöveggel meg nem kell ide jönni!:)

2018. febr. 24. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd rá...szegénynek agybaja van. Csak kötözködni jár fel a gyakorira. Szegénynek lehet, hogy ez az egyetlen szórakozási lehetősége a kis nyomorult életében.


Amúgy karácsony után szokot nagy leárazás lenni ezekben a boltokban (némelyikben még most is tart)

Meg nyár közepén, nyár vége felé.

Meg vannak szezon közi leárazások is. De azok nem szoktak olyan nagyok lenni.

2018. febr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!